Головна » Усі публікації » Студентська практика |
Для випускників УжНУ-2013 роки студентського життя позаду. Настали справжні дорослі будні: коло нових, наразі незнайомих людей, де потрібно вчитися новому, переймати досвід, зростати професійно. Здобуті у виші знання стануть у пригоді.
Декан інженерно-технічного факультету Іван Іванович Туряниця щасливий за своїх студентів, адже майже 100 відсотків цьогорічних випускників працевлаштовані. Переглянувши списки, переконалися: це справді так! Пропонуємо вашій увазі також коментарі вже колишніх студентів ІТФу про свою діяльність та плани на майбутнє. Василь Мучичка: "Багато хто говорить, що роботу за фахом знайти важко. Не буду з цим сперечатися. Але хороші працівники потрібні у будь-якій галузі. Зараз я працюю виконробом - з чогось же потрібно починати. Планую віддати належне батьківщині – думаю про армію. Впевнений: із тими знаннями, які дав мені університет, я зумію знайти себе в житті". Степан Голян: "В Україні наразі склалася несприятлива ситуація для випускників вищих навчальних закладів. У цьому я переконався на власному досвіді. Після одержання диплома я розпочав інтенсивний пошук роботи у сфері будівництва, оскільки це мій фах. Удавалося це непросто переважно з двох причин. Роботодавці, як правило, вимагали хороший досвід роботи, а непогані знання зі спеціальності не мали майже ніякого значення. Другим серйозним чинником розчарувань стала невелика заробітна платня. Щось таки вдалося знайти: наразі працюю інженером вентиляційних систем у будівельно-монтажній організації. Тут мені й стали у пригоді знання з університету, більше того, мені самому доводиться вчити старших інженерів інноваційним методам проектування. У майбутньому планую займатись підприємницькою діяльністю, оскільки у такий спосіб можна отримувати більші прибутки".
Василь Данило: "Зараз вирішив: іду я в армію. У які війська, ще не знаю – вагаюся поки що. Вдячний університетові за здобуті знання, за те, що побачив доросле життя. Сподіваюсь, що вдасться знайти роботу за спеціальністю". Наталія Гомонай: "Наразі я працюю у цифровій агенції Yedynka, займаючись проектним менеджментом, тобто керую проектами, які пов'язані із розробкою Інтернет-магазинів та Інтернет-видань. Я працюю із чудовою командою, яка кожен день мотивує працювати, вчитися чогось нового та й просто любити те, чим займаєшся, приходити на роботу із хорошим настроєм. Протягом п'яти років я навчалася на інженерно-технічному факультеті за спеціальністю «Комп'ютерна інженерія». Я рада, що відразу після закінчення університету знайшла роботу за спеціальністю і займаюся улюбленою справою. У майбутньому хочу стати професіоналом тієї сфери, у якій працюю зараз, тому відвідую багато ІТ-конференцій. Зважаючи на те, що комп'ютерні технології весь час змінюються і оновлюються, мені потрібно бути в курсі усіх змін. Тому вчитися потрібно завжди! Надалі планую займатися розробкою різних веб-ресурсів. Я вдячна університетові за знання, які отримала, які допомогли мені працевлаштуватися. Вдячна за те, що я навчилася шукати потрібну інформацію та швидко опрацьовувати її. Дуже вдячна викладачам факультету, які навчили мене майже всьому, що я тепер знаю. Я рада, що обрала саме кафедру комп'ютерних систем та мереж, оскільки на етапі вибору фаху мала на увазі декілька популярних факультетів, куди, на щастя, не пішла навчатися :) Також я вдячна університету за нове коло знайомств, нових друзів, веселий час на парах із кумедними однокурсниками, веселі моменти під час навчання. Дуже жаль, що час так швидко летить – і 5 років навчання промайнули, як кілька місяців. Я впевнена, що скоро почну сумувати за веселими студентськими часами, за парами, за однокурсниками, за деякими викладачами. Дуже хочу, щоб у всіх моїх однокурсників життя після університету склалося якнайкраще і вони змогли реалізувати всі свої мрії і цілі". Ми щиро приєднуємося до побажань Наталії. Нехай усі випускники знайдуть себе у житті. Працювати за спеціальністю – це важливо, однак чим би вони не вирішили займатися у майбутньому, яку роботу б не обрали, головне – аби обрана стежка дарувала радісні емоції та приносила позитив і, звісно, прибуток. Спілкувалися Тетяна Ладжун та Вероніка Мороз, студентки відділення журналістики |
|
|
|
Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter! |
0 | |
Ми у Facebook
Рубрики розділу
Інші матеріали рубрики