Понеділок, 17.06.24, 01:46 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Здобутки і перспективи » Наші проекти

Публікацій у розділі: 45
Показано публікацій: 1-20
Сторінки: 1 2 3 »

У Медіацентрі підсумували річну співпрацю редакції з проектом «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство»
Днями в Медіацентрі УжНУ відбулася чергова планірка... – мабуть, так мав би початися матеріал про редакційні зустрічі, на яких обговорюємо написане, сфотографоване, відзняте, відредаговане й опубліковане. Але цього разу засідання виявилося особливим.
Міжнародне молодіжне спортивне партнерство | Переглядів: 745 | Дата: 27.05.17

Наші студенти-спортсмени змагалися у міжнародному турнірі з віндсерфінгу у Словаччині
6 травня, у Юріїв день, водне плесо словацького озера Домаша гостинно зустріло змагальників-віндсерфінгістів п’яти країн – України, Чехії, Угорщини, Німеччини та Словаччини. Загалом зібралося 48 учасників.

Клуб «Visson» став свідком підсумків і перспектив українсько-словацько-норвезького молодіжного спортивного партнерства
З 28 до 30 квітня учасники українсько-словацько-норвезького проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» підбивали підсумки більш ніж річної роботи – локацією став клуб «Visson» на Великоберезнянщині, де й стартувала активна співпраця сторін рік тому.

На Драгобраті триває шостий табір «Міжнародного молодіжного спортивного партнерства»
18 лютого розпочався шостий студентський табір в рамках завершального етапу реалізації українсько-словацького ґрантового проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» за підтримки Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини. Студенти з України, Словаччини та Норвегії опановують зимові види спорту (гірські лижі, сновборд) на гірськолижній базі «Драгобрат».

В Ужгороді науково-практичною конференцією підсумували проект «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство»
Днями в приміщенні ужгородського готелю «Дружба» відбулася підсумкова науково-практична конференція в рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство». Він реалізувався для українських і словацьких студентів у рамках ґрантової угоди за підтримки Норвезького фінансового механізму.

«За́гребли – при́гребли – ви́гребли...», або Як наші гирьовики «призерно» догребли до фінішу на каное
Після виступів на конференції і підкорення Сівецу настала черга і власне спортивних перегонів. Молодь узяла участь у традиційних змаганнях з водних видів спорту, основними плавзасобами на яких є каное і каяки. Влаштовують їх з 1972 року до Міжнародного дня студента 17 листопада, як правило, в найближчу до дати суботу. Ідеться про нічне орієнтування на воді.

На Sivec – з нащадками вікінгів
Готель «Лесанка», у якому розмістилися учасники словацько-українсько-норвезького проекту – за 18 км від Кошиць на висоті 300 м над рівнем моря. Другого дня конференції її учасникам запропонували похід на 748-метрову гору Сівец (Sivec).

Say to yourself you'll make it / Скажи собі: я зроблю це
У Кошицях представники України, Норвегії та Словаччини взяли участь у проміжній ґрантовій конференції проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство»

Велотабір у «Дубках» відпочивав спортивно і культурно


Поблизу Ужгорода стартував студентський міжнародний велотабір

У «Дубках» тренери з велотуризму готувалися до п’ятого міжнародного студентського табору
23–25 вересня на базі велоготелю «Дубки», що в передмісті Ужгорода, відбувся тренінг для тренерів з велотуризму – підготовча частина чергового етапу проекту, участь у якому беруть студенти України та Словаччини у рамках ґрантової угоди Норвезького фінансового механізму «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство».

Ужгородські студенти повернулися з чергового спортивного табору в Словаччині
Студенти Ужгородського національного університету повернулися з тижневого табору водних видів спорту, який удруге відбувався на водосховищі Домаша у Словаччині – з 5 до 12 вересня. Це вже четвертий спільний молодіжний табір, який реалізується в рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» між Словаччиною та Україною завдяки підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини.

Невдовзі стартує черговий студентський спортивний табір у Словаччині
У рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» між Словаччиною та Україною завдяки підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини з 3 до 10 вересня відбудеться четвертий тижневий студентський табір.

Літній спортивний табір у Словаччині завершився романтичними посиденьками
25 червня добіг кінця перший літній молодіжний спортивний табір на воді, який упродовж тижня тривав у Словаччині – на озері Домаша. Напередодні ж відбувся вечір-прощання з традиційною церемонією нагородження переможців.

Змагання і здоровий дух – для студентів на озері Домаша
Впродовж тижня, з 18 до 25 червня, на озері Домаша у Словаччині відбувався літній молодіжний табір на воді. Крім традиційних навчань з інструктором, у другій половині тижня щодня влаштовували змагання між студентами.

Спробувати всі водні види спорту – девіз літнього табору в Словаччині

Ранок після легкого дощу вночі, свіже повітря біля озера й мішаного лісу, сходить сонце… У Словаччині на озері Домаша розпочинається третій день молодіжного табору з водних видів спорту у рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» між Словаччиною та Україною завдяки підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини.


У Словаччині розпочався літній молодіжний табір на воді
18 червня в Словаччині урочисто відкрили третій молодіжний літній спортивний табір для українських та словацьких студентів на озері Домаша. Серед учасників шістнадцятеро студентів УжНУ на чолі з деканом факультету здоров’я людини Оленою Дуло. Тижневий збір з водних видів спорту реалізується у рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» між Словаччиною та Україною завдяки підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини.

У Словаччині з участю студентів УжНУ днями стартує третій тижневий молодіжний спортивний табір
У рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» між Словаччиною та Україною завдяки підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини з 18 до 25 червня відбудеться третій тижневий студентський табір.

На сновборді катаються всі – результат роботи спортивного табору в Татрах
Нещодавно завершився тижневий молодіжний табір сновбордингу в Татрах (Словаччина), який відбувається завдяки ґрантовій підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини. Українські й словацькі студенти майже досконало опанували катання на сновборді, пізнавали культуру Словаччини, а також – одне одного.

ННІ євроінтеграційних досліджень завершує роботу над науковим проектом інноваційного університету
У рамках реалізації проекту «Інноваційний університет – інструмент інтеграції в європейський освітній і науковий простір» підготовлено навчально-методичний комплекс.
Інноваційний університет | Переглядів: 1148 | Дата: 15.03.16

1-20 21-40 41-45

Ми у Facebook