Понеділок, 17.06.24, 01:54 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Здобутки і перспективи (183)

Енциклопедичне видання про історико-культурну спадщину Закарпаття
Як відомо, у межах Закарпатської області є чимало унікальних пам’яток історико-культурної спадщини України. Під охороною держави понад 1,6 тисячі пам’яток археології, історії, архітектури і містобудування, монументального мистецтва. Днями Інститут історії України Національної академії наук України у Києві оприлюднив енциклопедичне видання "Звід пам’яток історії та культури України. Закарпатська область" (керівники авторського колективу й упорядників Степан Пеняк і Сергій Кот).
Новини | Переглядів: 1436 | Дата: 04.07.17

Гаряче літо з «гарячим» виданням: вийшов друком свіжий Вісник УжНУ – серія Філологія 1(37) 2017
Черговий випуск наукового Вісника серії Філологія, що незмінно випускається на філологічному факультеті УжНУ майже 20 років, з'явився в кінці червня. Традиційні розділи «Літературознавство» та «Мовознавство» доповнені «Рецензіями» та рубрикою «Пам'ять».
Новини | Переглядів: 698 | Дата: 30.06.17

Побачив світ посібник «Видання підручників та навчальних посібників нового покоління»
Нещодавно вийшов у світ практичний посібник «Видання підручників та навчальних посібників нового покоління», автором якого є директор Навчально-наукового інституту євроінтеграційних досліджень доцент Іван Артьомов.
Новини | Переглядів: 641 | Дата: 19.06.17

Вийшов друком практикум «Макроекономіка»
Нещодавно побачив світ навчально-методичний посібник «Макроекономіка. Практикум» кандидата економічних наук, доцента кафедри економічної теорії ДВНЗ «УжНУ» Світлани Василівни П’ясецької-Устич.
Новини | Переглядів: 698 | Дата: 06.06.17

Життєва мудрість Івана Сенька: дивитися на світ з гумором і, досягаючи мету, пізнавати щастя
Наші ветерани | Переглядів: 1421 | Дата: 02.06.17

У Медіацентрі підсумували річну співпрацю редакції з проектом «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство»
Днями в Медіацентрі УжНУ відбулася чергова планірка... – мабуть, так мав би початися матеріал про редакційні зустрічі, на яких обговорюємо написане, сфотографоване, відзняте, відредаговане й опубліковане. Але цього разу засідання виявилося особливим.

Ортопед-травматолог Анатолій Канзюба: «Процес глобальних змін в Україні почався, а що не так – виправлять час і люди»
Дев’ята ранку. Під одним із кабінетів у відділенні хірургії Ужгородської районної лікарні черга. «Ви до професора?» – заговорює до мене жінка. Киваю, не уточнюючи, що не пацієнтка. «І я. Ось прийшла шви знімати. Дуже боялася, що після операції рука не працюватиме, але все добре. Анатолій Іванович допоміг. Він уміє пацієнта розрадити. Відчуваєш, що йому не байдуже. Зі мною у палаті жінка лежала, то вона йому і вночі телефонувала, коли було зле. Добре, що у нас такий файний лікар працює!».
Вони – наше обличчя | Переглядів: 885 | Дата: 09.05.17

Наші студенти-спортсмени змагалися у міжнародному турнірі з віндсерфінгу у Словаччині
6 травня, у Юріїв день, водне плесо словацького озера Домаша гостинно зустріло змагальників-віндсерфінгістів п’яти країн – України, Чехії, Угорщини, Німеччини та Словаччини. Загалом зібралося 48 учасників.

Вийшов перший випуск наукового щорічника «Етніка Карпат»
Видання започатковане з ініціативи і за підтримки його шеф-редактора – доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри історії України Ужгородського національного університету Романа Офіцинського. Щорічник є відображенням результатів літньої практики. У липні 2015 року студенти 2-го курсу історичного факультету провели етнографічну експедицію в селах Ужгородського і Перечинського районів, проживаючи на університетській базі відпочинку «Скалка» (с. Ворочово Перечинського р-ну).
Новини | Переглядів: 1142 | Дата: 05.05.17

Клуб «Visson» став свідком підсумків і перспектив українсько-словацько-норвезького молодіжного спортивного партнерства
З 28 до 30 квітня учасники українсько-словацько-норвезького проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» підбивали підсумки більш ніж річної роботи – локацією став клуб «Visson» на Великоберезнянщині, де й стартувала активна співпраця сторін рік тому.

1-10 11-20 21-30 ... 171-180 181-183

Ми у Facebook