Четвер, 21.11.24, 18:49 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зблизька

Відбіркова комісія: по той бік приймальної стійки
Відбіркова комісія факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу

Про тих, котрі першими зустрічають охочих долучитися до університетської родини, і буде наша розповідь. Відбіркових комісій в УжНУ – за два десятки. Сьогодні знайомимося з однією – факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу!

До кінця липня семеро чарівних працьовитих дівчат тримають свої тендітні руки на пульсі потоку заяв на вступ до свого підрозділу: допомагають із заповненням, регулюють внесення інформації в базу даних, ведуть журнал реєстрації вступників, консультують абітурієнтів з різних питань щодо майбутнього навчання на факультеті. Серед них і досвідчені, які працюють у комісії декілька років поспіль, і ті, хто взявся за цю роботу вперше.

Їхні трудові будні тривають з понеділка до суботи – з 9 до 17. А то й довше... Серед тих, для кого робота в період вступної кампанії не є чимсь новим, – Андріана Гешур, Ганна Левдар-Беть та Олеся Бенчак, які знайомляться з абітурієнтами відповідно 2, 5 і 6 років поспіль. Новачками ж є Іванна Довба, Яна Нілабович, Наталія Добош та Мирослава Бочкаі.

Зліва – Мирослава Бочкаі, справа – Ганна Левдар-Беть

Мирослава й поділилася своїми враженнями: «Робота у приймальній комісії не так важка, як відповідальна. Маємо вести діалог з абітурієнтами, чітко й максимально повно надавати всю інформацію, що їх цікавить. Як працівник кафедри прикладної лінгвістики, ознайомлюю охочих здобути цю спеціальність з особливостями навчання, можливістю спілкуватися з іноземними гостями, виїжджати за кордон, оволодіти іншою мовою».

Її слова доповнює Ганна Левдар-Беть: «Найбільш відповідальна річ – заповнення журналу реєстрації вступників. За весь час моєї роботи у відбірковій комісії казусів не траплялося, але це тільки тому, що працюємо з цим документом надуважно. Багато колег – новачки, тому працювати весело, інколи згадую себе на їхньому місці, намагаюся допомогти у разі труднощів».

Колектив дружний і позитивний, що одразу помітно: то пожартують, то розділять між собою якесь доручення. Таке ставлення і до вступників, адже для них життя в університеті ще зовсім чуже, не кажучи про те, що більшість – приїжджі. Часто абітурієнти приходять з батьками, тому останніх дівчатам доводиться запевняти, що дитина протягом навчального року буде в повному порядку, розповідати про гуртожитки, харчування, розміщення факультету, умови для навчання.

Найважчі періоди роботи – перший і останній тижні вступної кампанії, бо саме тоді найбільший наплив вступників. Розповідають, як минулих років на останніх етапах подачі документів було стільки роботи, що доводилося лишатися на ніч, аби вкластися у визначений термін. Тому взяли собі за традицію збиратися компанією після довгоочікуваного останнього дня роботи на відпочинок. Цього року планують провести його в санаторії-профілакторії УжНУ «Скалка».

Підсумував роботу своїх підопічних Юрій Мателешко, відповідальний секретар відбіркової комісії факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу: «Працюємо на результат, і судячи з того, що він високий, можна сказати, що своїм завданням даємо раду. Все, що мало бути виконано на сьогодні, зроблено. Дівчата працюють злагоджено, дисципліна на належному рівні. Єдиний негативний момент – температура, адже вступна кампанія відбувається саме в пік літньої спеки. На це скаржаться й абітурієнти. Напевно, це єдина проблема, вирішити яку нам не снаги».

Що лишається нам, крім того як подякувати дівчатам за їхню відповідальність, сумлінність та позитив? Легкої вам роботи й хороших абітурієнтів!

_x_PS1 На початку навчального року коридорами університету несміливо затупотять студенти-першачки. Розпізнати їх легко: розгублені, хочуть додому, головна ціль – не загубитися і знайти аудиторію. Старші й далі називають їх «абітурою»: мовляв, до першої сесії ти ще не студент. Але вступити до вишу – це вже немалий крок. У його звершенні колишньому школяреві допомагають і вчителі, й батьки, і люди, які зустрічають під час вступної кампанії._x_PS2 /live/2015/07/67ekon/umat.jpg_x_PS3 Відбіркова комісія факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу_x_PS4 _x_PS5 _x_PS6 _x_PS7 _x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Антоніна Чундак_x_PS11 для Медіацентру УжНУ_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19

Антоніна Чундак

для Медіацентру УжНУ




Зблизька | 26.07.15 | Додав Путрашик | 1617 | 0.0/0
Теги: відбіркова комісія

Схожі публікації:


Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

0
omForm">
avatar

Ми у Facebook

Календар публікацій

«  Липень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Рубрики розділу

Афіша [4] Незабаром [16]
Актуально [141] Акції [132]
Позиція [18] МЦ-інтерв’ю [150]
Особистість [33] Студгромада [188]
Абітурієнт [84] Зблизька [88]
Наболіле [21] Із ректорату [149]
Не словом, а ділом [154] Компетентно [38]
Несподівано... [14] У ногу з часом [80]
Обмін досвідом [160] Теорія і практика [319]
Наукові форуми [273] Презентації [167]
Екскурсії [113] Дозвілля [210]
Ініціатива [47] Перспективи [38]
Підсумки [40] Спорт [238]
Традиції [206] Зустрічі [210]
Вітаємо! [235] Пам’ятаємо... [82]
Міжнародні контакти [230] Студентська практика [66]
Студмістечко [8] Конкурси [117]
На замітку [6] З минулого – в майбутнє [10]
Студентські будні і свята [9] Голоси неперебутнього [6]
Наше радіо [49] Слідами Евтерпи і Мельпомени [35]
Громада [2] Річниця [14]
Слава Україні! [9] Розмови від душі... [19]
З Приймальної комісії [91] The main news of university [12]
Подяка [8] Диванні розмови [1]
Телепідсумки [13] Письменник за прилавком [11]
Університетська кухня [3] Підсумки року [5]
Визнання [3] Експрес-інтерв’ю [4]

Інші матеріали рубрики

Найвідоміший холостяк України та Грузії в Ужгороді: розмова не лише про романтику

Стартував проект «Майстерня Ужгорода ’ 2017»

На фестивалі фарб холі презентували «Студреспубліку Закарпаття»

Наша молодь занурювалася в атмосферу середньовіччя

У рідному селищі Івана Чендея відзначили ювілей видатного земляка

В УжНУ обговорили актуальність виборчої реформи в Україні

Колишній ужнівець Владислав Товтин виступив з публічною лекцією про Ужгород чехословацької доби

Чого навчають і що цікавого мають у розпорядженні на кафедрі військової підготовки УжНУ

Студентам показали унікальні експонати на виставці «За Україну, Свободу та Людську Гідність!»

Три дні в «зоні Шенген», чеському Брно та університеті Масарика

На Sivec – з нащадками вікінгів

Істина у вині: студенти-туризмознавці допомагають в організації фестивалю «Закарпатське Божоле»

Коло «Карпатської ватри ’ 2016» «зігрілися» й студенти філфаку Ужгородського університету