Субота, 21.12.24, 19:21 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Вступна кампанія. Профорієнтація » Інженерно-технічний факультет

Інженерно-технічний факультет: загальна інформація
Інженерно-технічний факультет

Інженерно-технічний факультет було відкрито в Ужгородському державному університеті наказом ректора №139-05 від 7 березня 1991 року.

З першого вересня 1991 року розпочали навчання  дві групи зі спеціальностей «Технологія машинобудування» та «Приладо- будування» за денною і заочною формами навчання, де освіту здобували 50 студентів. Пізніше були відкриті нові спеціальності та сформовані відповідні кафедри.

Сьогодні підготовку фахівців на факультеті забезпечують п’ять випускових кафедр:

  • приладобудування (завідувач проф. Туряниця І.І.);
  • технології машинобудування (завідувач проф. Жигуц Ю.Ю.);
  • електронних систем (завідувач проф. Опачко І.І.);
  • міського будівництва і господарства (завідувач доц. Голик Й.М.);
  • комп’ютерних систем і мереж (завідувач доц. Король І.Ю.).

Контингент студентів

Контингент студентів ІТФ формується в основному за рахунок абітурієнтів, які пройшли зовнішнє незалежне оцінювання. Факультетом щорічно виконується державне замовлення по підготовці фахівців за ліцензованими напрямами і спеціальностями. Так в 2013 році на перший курс факультету зараховано 115 студентів денної форми навчання і 25 студентів заочної форми.

Станом на вересень 2013 року на факультеті навчається понад 600 студентів, в тому числі 105 студентів на контрактній формі навчання.

Кадрове забезпечення навчального процесу

У відповідності до контингенту студентів формуються штати професорсько-викладацького складу.

Загальний обсяг педнавантаження факультету на 2013-2014 н.р. складає 41062 годин, його виконання забезпечує 51 штатна одиниця. З них 33 викладачі мають вчені ступені кандидата або доктора наук.

До навчального процесу, постановки лабораторних робіт залучаються інженери кафедр. Станом на вересень 2013 року трудовий колектив інженерно-технічного факультету нараховує 85 осіб. Викладачі кафедр у відповідності до затвердженого плану систематично проходять підвищення кваліфікації і стажування у провідних вищих навчальних закладах України та за кордоном.

Організаційне та методичне забезпечення навчально-виховного процесу

Навчальні плани, робочі програми курсів складені з урахування розроблених і затверджених ОПП і ОКХ. З метою підвищення ефективності роботи на кафедрах створенні навчально-методичні комісії по контролю рівня підготовки методичних розробок.

Кафедрами підготовлені методичні вказівки до виконання лабораторних робіт, курсових і дипломних проектів, магістерських робіт. Питання методичного забезпечення навчального процесу систематично обговорюється на засіданнях кафедр, методичної комісії і Вченої ради ІТФ. У відповідності до вимог всі дисципліни, передбачені навчальними планами, інформаційно та методично забезпечені.

Студентське життя

Дозвілля студентів ІТФ насичене творчими справами і яскравими враженнями, адже практично в будь-якій сфері інтересів можна знайти можливість для самореалізації. Усі бажаючі можуть зайнятися громадською діяльністю, спробувати себе у студентському самоврядуванні. Веселі та винахідливі можуть розкрити свій потенціал в командах КВК. На факультеті також регулярно проводяться різноманітні спортивні турніри. У щорічних студентських спартакіадах ДВНЗ «УжНУ» команди факультету завжди націлені тільки на перемогу.

Працевлаштування випускників

Деканат та кафедри інженерно-технічного факультету підтримують тісні зв’язки з підприємствами Закарпатської області. За період проведених виробничих практик, презентацій, навчальних екскурсій випускники добре ознайомлені з даними підприємствами, умовами праці на них. З іншого боку роботодавці також мають можливість оцінити фаховий рівень студентів, ставлення до роботи, що в певній мірі і визначає перспективу працевлаштування.

В рамках підписаних угод студенти факультету можуть проходити виробничі практики та використовувати матеріально-технічну базу наступних підприємств: ЗАТ «Єврокар», «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед», ТОВ «Фішер-Мукачево», «Ядзакі», «Флекстронікс», ТзОВ «ВЕТ Аутомотив Україна», ЗАТ «Берегівський радіозавод», ВАТ «Машинобудівний завод «Тиса», ПАТ «Ужгородський Турбогаз», ВАТ «Мукачівський верстатобудівний завод» та ін.

Категорія: Інженерно-технічний факультет | Додав: VIP (04.07.14) E
Переглядів: 1100 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
omForm">
avatar

Ми у Facebook



Інші матеріали рубрики