Неділя, 26.05.24, 08:36 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Honoris causa » Почесні професори

В Ужгородському університеті побільшало почесних докторів
04.09.13, 13:50
Ректор Федір Ващук вручає диплом почесного доктора УжНУ професору Хайді Шварцзовій

Рішення про вдостоєння титулом Doctor Honoris Causa Хайди Шварцзової, професорки зі Словаччини, вчена рада УжНУ ухвалила 23 серпня 2013 року.

Хайді Шварцзова – засновник та директор Центральноєвропейського університету у м. Скаліці (Словаччина), професор, доктор філософії.

Відома у Словацькій Республіці, Україні й інших країнах Європи як науково-педагогічний і громадський діяч, має значні особисті наукові досягнення, здійснила вагомий внесок у розвиток міжнародного співробітництва між Україною і Словаччиною.

Подала ініціативу й виконала серйозну роботу, щоб добитися відповідного фінансування для відкриття в Ужгороді, на базі нашого університету, сучасних мультимедійних аудиторій та впровадження новітніх телекомунікаційних технологій. Завдяки цьому створено понад 300 робочих місць, головне ж – є можливість у режимі реального часу проводити міжнародні навчальні і наукові заняття, конференції. Системою відеоконференцій зможуть користуватися усі структурні підрозділи Ужгородського університету й контактувати з її допомогою не тільки зі Словаччиною, а й з усіма країнами світу, де є аналогічне обладнання.

Саме за такий вагомий внесок у розвиток УжНУ вчена рада університету вдостоїла професора Хайді Шварцзову одним із найпочесніших наукових ступенів – Doctor Honoris Causa Ужгородського національного університету.

Вл. інф.Поділитися через:
Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

Переглядів: 1400 | Додав: Lucky | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
omForm">
avatar

Ми у Facebook

Рубрики розділу