Четвер, 23.05.24, 12:08 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Наші видання » Новини

Вийшов другий випуск наукового щорічника «Тисячоліття – Millennia»
19.02.15, 17:59

Другий випуск наукового щорічника «Тисячоліття – Millennia» (головний редактор ‒ доктор історичних наук, професор Роман Офіцинський) йде до читача й презентує інтелектуальний доробок кафедри історії України УжНУ в 2014 році.

Сучасній Україні бракує справді кваліфікованих і діяльних істориків. Їх брак відчутний у столиці та у провінційних закутках. Це видно на полицях книгарень, із каталогів електронних бібліотек, програми теле- і радіоефіру. Дуже обмаль якісних текстів, зате надміру історичної джинси, пустопорожньої графоманії.

«Тисячоліття – Millennia» береться за попередню селекцію наукових праць, які б могли претендувати на те, щоб з їхнім змістом познайомився ширший загал. Саме тому члени кафедри історії України та її наукові партнери націлені подати вартісну і підсумкову в річному вимірі статтю, результати котрої ще ніде не оприлюднювалися і котра не залишить байдужим вдумливого читача, незалежно від його статусу.

Щорічник «Тисячоліття – Millennia» є загальнодоступним. Обидва його випуски можна прочитати не тільки як традиційне друковане видання, але й повністю на персональному сайті головного редактора. Наразі у другому випуску головний акцент зроблено на болючій сторінці новітньої історії України – російській агресії, що розпочалася в лютому 2014 р. окупацією та анексією Автономної Республіки Крим і продовжується війною на частині Луганської та Донецької областей, а також на підсумках першої річниці Революції гідності.

У тому, що інтелектуальна Україна єдина, наочно показано у пропонованому щорічнику, авторами якого є представники діаметрально протилежних регіонів – найзахіднішого (Закарпаття) і найсхіднішого (Донбасу).

 

Вл. інф.Поділитися через:
Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

Переглядів: 897 | Додав: Lucky | Рейтинг: 4.8/6
Всього коментарів: 0
omForm">
avatar

Ми у Facebook

Рубрики розділу