Четвер, 23.05.24, 13:23 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Наші видання » Новини

Вийшов у світ черговий випуск «Міжнародного наукового вісника»
23.05.16, 15:06

Побачив світ черговий випуск періодичного видання, яке готує Навчально-науковий інститут євроінтеграційних досліджень ДВНЗ «УжНУ», «Міжнародний науковий вісник» № 1 (12), 2016.

Збірник містить наукові статті та тези доповідей, проголошених та обговорених на Міжнародній науково-практичній конференції «Науковий парк як універсальна регіональна структура інноваційної діяльності», проведеній Ужгородським національним університетом спільно з Кошицьким технічним університетом (Словацька Республіка) 3 березня 2016 року в рамках наукового проекту «Інноваційний університет – інструмент інтеграції в європейський освітній і науковий простір».

 

До редакційної ради збірника входять ректор ДВНЗ «УжНУ» проф. В.І.Смоланка та ректор Кошицького технічного університету проф. С. Кмет, а також перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України проф. В.І.Луговий, проректор з наукової роботи ДВНЗ «УжНУ» проф. І.П.Студеняк та проректор з інноваційної діяльності і трансферу технологій Кошицького технічного університету проф. А. Чижмар.

Матеріали, що включені до вісника, висвітлюють актуальні аспекти інноваційної діяльності у вищій освіті обох держав.

Видання здійснено за підтримки Міжнародного Вишеградського фонду.

Вл. інф.Поділитися через:
Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

Переглядів: 672 | Додав: VIP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
omForm">
avatar

Ми у Facebook

Рубрики розділу