Четвер, 23.05.24, 11:15 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Наші проекти » Інноваційний університет

Проект КОНЦЕПЦІЇ інноваційного розвитку ДВНЗ «Ужгородський національний університет» 2015-2025 рр. – на громадське обговорення
12.02.16, 13:12

На громадське обговорення виноситься проект Концепції інноваційного розвитку ДВНЗ «Ужгородський національний університет» на 2015-2025 рр.

Розроблений в ході реалізації ННІ євроінтеграційних досліджень наукового проекту «Інноваційний університет – інструмент інтеграції в європейський освітній і науковий простір» (№ 21470150), що втілюється за фінансової підтримки Міжнародного Вишеградського фонду, документ розкриває основні напрями і чинники трансформації УжНУ як класичного традиційного університету в інноваційний вищий навчальний заклад.

Окрім власне апліканта проекту – ННІ євроінтеграційних досліджень УжНУ – партнерами щодо реалізації були Жешувський університет (Польща), Дебреценський університет (Угорщина), Технічний університет у місті Кошицях (Словацька Республіка), ГО «Інститут транскордонного співробітництва» (Ужгород, Україна).

Розробники Концепції:

Артьомов І. В. – кандидат історичних наук, директор НН Інституту євроінтеграційних досліджень ДВНЗ «УжНУ»(Передмова, Розділи 1, 4, Підрозділи 2.1, 2.2, Післямова)

Приходько В. П. – доктор економічних наук, завідувач кафедри міжнародних економічних відносин ДВНЗ «УжНУ» (Розділ 3)

Устич С. І. – доктор соціологічних наук, директор Інституту транскордонного співробітництва ДВНЗ «УжНУ»(Розділ 5)

Гусь А. В. – кандидат юридичних наук, провідний спеціаліст ННІ євроінтеграційних досліджень ДВНЗ «УжНУ» (Підрозділ 2.3)

Експерти:

Луговий В. І.,  доктор педагогічних наук, професор, перший віце-президент НАПН України, національний експерт з реформування вищої освіти в Україні;

Студеняк І. П., доктор фізико-математичних наук, професор, проректор з наукової роботи ДВНЗ «УжНУ»;

Кокенєші О.,  професор Дебреценського університету, Угорщина;

Лісі В.,            професор Технічного університету в м. Кошице, Словацька Республіка;

Шерегій Є.,    професор Жешувського університету, Польща;

 Ознайомитися з проектом Концепції можна за цим посиланням. Автори звертаються до колег та громадськості області з проханням надсилати свої відгуки та пропозиції до 23 лютого 2016 р. на електронну адресу inst-euroint@uzhnu.edu.ua.


Окрім розкриття у представленій Концепції напрямів роботи УжНУ з інноваційного розвитку, у документі ідеться про впровадження наукових розробок університету в економіку регіону через Науковий парк «УжНУ», який має стати дієвим механізмом організаційно-функціональної інноваційної трансформації університету.

З огляду на виняткову важливість для УжНУ та регіону загалом цієї структури інноваційної діяльності, матеріали, що стосуються її розвитку та становлення, виділено в окрему Концепцію Наукового парку ДВНЗ «Ужгородський національний університет», яку наведено в додатках (див. за посиланням) і котра суттєво доповнює опис інноваційних проектів.Поділитися через:
Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

Переглядів: 567 | Додав: VIP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
omForm">
avatar

Ми у Facebook