Четвер, 23.05.24, 11:31 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Наші проекти » Міжнародне молодіжне спортивне партнерство

Міжнародне молодіжне спортивне партнерство

International Youth Sport Partnership
Medzinarodne partnerstvo mladeznickeho sportu
Міжнародне молодіжне спортивне партнерство

Сортувати за: датою · назвою · рейтингом · переглядами · переходами
У Медіацентрі підсумували річну співпрацю редакції з проектом «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство»
Днями в Медіацентрі УжНУ відбулася чергова планірка... – мабуть, так мав би початися матеріал про редакційні зустрічі, на яких обговорюємо написане, сфотографоване, відзняте, відредаговане й опубліковане. Але цього разу засідання виявилося особливим.
Міжнародне молодіжне спортивне партнерство | Переглядів: 739 | Дата: 27.05.17

Наші студенти-спортсмени змагалися у міжнародному турнірі з віндсерфінгу у Словаччині
6 травня, у Юріїв день, водне плесо словацького озера Домаша гостинно зустріло змагальників-віндсерфінгістів п’яти країн – України, Чехії, Угорщини, Німеччини та Словаччини. Загалом зібралося 48 учасників.

Клуб «Visson» став свідком підсумків і перспектив українсько-словацько-норвезького молодіжного спортивного партнерства
З 28 до 30 квітня учасники українсько-словацько-норвезького проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» підбивали підсумки більш ніж річної роботи – локацією став клуб «Visson» на Великоберезнянщині, де й стартувала активна співпраця сторін рік тому.

На Драгобраті триває шостий табір «Міжнародного молодіжного спортивного партнерства»
18 лютого розпочався шостий студентський табір в рамках завершального етапу реалізації українсько-словацького ґрантового проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» за підтримки Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини. Студенти з України, Словаччини та Норвегії опановують зимові види спорту (гірські лижі, сновборд) на гірськолижній базі «Драгобрат».

В Ужгороді науково-практичною конференцією підсумували проект «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство»
Днями в приміщенні ужгородського готелю «Дружба» відбулася підсумкова науково-практична конференція в рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство». Він реалізувався для українських і словацьких студентів у рамках ґрантової угоди за підтримки Норвезького фінансового механізму.

«За́гребли – при́гребли – ви́гребли...», або Як наші гирьовики «призерно» догребли до фінішу на каное
Після виступів на конференції і підкорення Сівецу настала черга і власне спортивних перегонів. Молодь узяла участь у традиційних змаганнях з водних видів спорту, основними плавзасобами на яких є каное і каяки. Влаштовують їх з 1972 року до Міжнародного дня студента 17 листопада, як правило, в найближчу до дати суботу. Ідеться про нічне орієнтування на воді.

На Sivec – з нащадками вікінгів
Готель «Лесанка», у якому розмістилися учасники словацько-українсько-норвезького проекту – за 18 км від Кошиць на висоті 300 м над рівнем моря. Другого дня конференції її учасникам запропонували похід на 748-метрову гору Сівец (Sivec).

Say to yourself you'll make it / Скажи собі: я зроблю це
У Кошицях представники України, Норвегії та Словаччини взяли участь у проміжній ґрантовій конференції проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство»

Велотабір у «Дубках» відпочивав спортивно і культурно


Поблизу Ужгорода стартував студентський міжнародний велотабір

У «Дубках» тренери з велотуризму готувалися до п’ятого міжнародного студентського табору
23–25 вересня на базі велоготелю «Дубки», що в передмісті Ужгорода, відбувся тренінг для тренерів з велотуризму – підготовча частина чергового етапу проекту, участь у якому беруть студенти України та Словаччини у рамках ґрантової угоди Норвезького фінансового механізму «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство».

Ужгородські студенти повернулися з чергового спортивного табору в Словаччині
Студенти Ужгородського національного університету повернулися з тижневого табору водних видів спорту, який удруге відбувався на водосховищі Домаша у Словаччині – з 5 до 12 вересня. Це вже четвертий спільний молодіжний табір, який реалізується в рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» між Словаччиною та Україною завдяки підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини.

Невдовзі стартує черговий студентський спортивний табір у Словаччині
У рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» між Словаччиною та Україною завдяки підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини з 3 до 10 вересня відбудеться четвертий тижневий студентський табір.

Літній спортивний табір у Словаччині завершився романтичними посиденьками
25 червня добіг кінця перший літній молодіжний спортивний табір на воді, який упродовж тижня тривав у Словаччині – на озері Домаша. Напередодні ж відбувся вечір-прощання з традиційною церемонією нагородження переможців.

Змагання і здоровий дух – для студентів на озері Домаша
Впродовж тижня, з 18 до 25 червня, на озері Домаша у Словаччині відбувався літній молодіжний табір на воді. Крім традиційних навчань з інструктором, у другій половині тижня щодня влаштовували змагання між студентами.

Спробувати всі водні види спорту – девіз літнього табору в Словаччині

Ранок після легкого дощу вночі, свіже повітря біля озера й мішаного лісу, сходить сонце… У Словаччині на озері Домаша розпочинається третій день молодіжного табору з водних видів спорту у рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» між Словаччиною та Україною завдяки підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини.


У Словаччині розпочався літній молодіжний табір на воді
18 червня в Словаччині урочисто відкрили третій молодіжний літній спортивний табір для українських та словацьких студентів на озері Домаша. Серед учасників шістнадцятеро студентів УжНУ на чолі з деканом факультету здоров’я людини Оленою Дуло. Тижневий збір з водних видів спорту реалізується у рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» між Словаччиною та Україною завдяки підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини.

У Словаччині з участю студентів УжНУ днями стартує третій тижневий молодіжний спортивний табір
У рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» між Словаччиною та Україною завдяки підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини з 18 до 25 червня відбудеться третій тижневий студентський табір.

На сновборді катаються всі – результат роботи спортивного табору в Татрах
Нещодавно завершився тижневий молодіжний табір сновбордингу в Татрах (Словаччина), який відбувається завдяки ґрантовій підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини. Українські й словацькі студенти майже досконало опанували катання на сновборді, пізнавали культуру Словаччини, а також – одне одного.

Студентський весільний перформанс у музеї Словаччини
Українські та словацькі студенти пізнають культуру Словаччини. Днями всі учасники проекту відвідали музей народної культури та побуту Ждіяру. Під час культпоходу молодь навіть змогла приміряти народні костюми та взяти участь в інсценізації весілля.

1-20 21-29

Ми у Facebook