Четвер, 23.05.24, 11:36 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Наші проекти » Інноваційний університет

В УжНУ триває розробка проекту Концепції інноваційного університету
06.09.15, 14:13

Навчально-науковий інститут євроінтеграційних досліджень Ужгородського університету і далі працює над виконанням наукового проекту «Інноваційний університет – інструмент інтеграції в європейський освітній і науковий простір» (№ 21470150).

Керівником проекту є кандидат історичних наук, доцент Іван Артьомов. Уже реалізовано перші два важливі етапи розробки.

По-перше, у рамках виконання наукового проекту 7 липня Міністерство освіти і науки України вирішило створити на базі ДВНЗ «УжНУ» товариство з обмеженою відповідальністю «Науковий парк Ужгородський національний університет» і затвердило перелік пріоритетних напрямів його діяльності (наказ Міністерства освіти і науки України № 718 від 07.07.2015). 

По-друге, згідно з календарем заходів, із 17 до 25 серпня керівники експертних груп презентували результати досліджень за проблематикою наукових досліджень, а саме:

<

освітній і науковий простір.

Керівник проекту Іван Артьомов, підбиваючи підсумки виконаних етапів, відзначив, що завдяки чітко організованій роботі керівників експертних груп та методичним консультаціям професора В.І.Лугового, першого віце-президент НАПН України, вивчено й проаналізовано значний обсяг інформації щодо практики інноваційної складової роботи провідних університетів України, країн Вишеградської групи та провідних вишів окремих країн Америки і Азії. Підготовлені аналітичні матеріали стануть потужною основою для наступної роботи з вироблення проекту Концепції інноваційного розвитку УжНУ.

З 1 вересня розпочалися практичні кроки з розробки проекту Концепції інноваційного розвитку УжНУ та підготовки засідання круглого столу і чергової зустрічі експертів міжнародних робочих груп, які відбудуться в грудні 2015 р.

Подробиці й хід роботи над проектом можна відстежувати на сайті наукового проекту «Інноваційний університет».

За інформацією ННІ євроінтеграційних досліджень ДВНЗ «УжНУ»Поділитися через:
Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

Переглядів: 872 | Додав: VIP | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
omForm">
avatar

Ми у Facebook