Неділя, 26.05.24, 09:23 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Наші проекти » Міжнародне молодіжне спортивне партнерство

На сновборді катаються всі – результат роботи спортивного табору в Татрах
23.03.16, 14:28

Нещодавно завершився тижневий молодіжний табір сновбордингу в Татрах (Словаччина), який відбувається завдяки ґрантовій підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини. Українські й словацькі студенти майже досконало опанували катання на сновборді, пізнавали культуру Словаччини, а також – одне одного.

Серед українців були студенти різних факультетів УжНУ (здоров’я людини, юридичного, фізичного, філологічного, стоматологічного, медичного, математичного, економічного), більшість із яких уперше стали на сновборд. Словацькі учасники табору представляли переважно Технічний університет у Кошицях. Стараннями досвідчених тренерів усі тридцять двоє студентів на другий-третій день уже самостійно долали майже 10 кілометрів шести трас гірськолижного курорту «Бахледова долина» в Бельянських Татрах.

В останній день усі учасники молодіжного спортивного табору з прапорами піднялися на вершину гори й улаштували дружні змагання серед сновбордистів та лижників, хто швидше з’їде.

Керівник проекту зі словацького боку Павел Лопуховський, координатор проекту від України Олена Дуло і тренер зимового табору Йожеф Полак – учасник олімпійських ігор в Сіднеї (Австралія) та Атланті (США)

Крім власне спортивно-оздоровчої частини, учасники табору також знайомилися одне з одним під час вечірніх анімаційних та розважальних програм, адже фактично всі учасники були новими. Цікаво, що попередні учасники зі Словаччини та України так здружилися, що при нагоді приїздили в табір чи зустрічалися поза проектом у містах Словаччини.

За словами координатора проекту з України, декана факультету здоров’я людини Олени Дуло, молодь ознайомилася з народною культурою сусідів, відвідавши етнографічний музей, побувала на екскурсії Кошицями, розважилася в аквапарку в Попраді тощо. Здивувала закарпатців традиційна кухня словаків із перевагою кнедлів, макаронів, овочевих супів тощо й без традиційного в нас хліба.

«Всі відпочили й оздоровилися сповна. Цьому сприяла добра організація табору, за що вдячна партнерам зі Словаччини – Паволу Лопуховському та Іветці Беранковій. Всьому ще й сприяла сніжна, морозна погода», – розповідає Олена Дуло.

Під час табору в Татрах студенти також дізналися про особливості проекту «Міжнародного молодіжного спортивного партнерства», історію його створення тощо.

Так завершився другий табір зимових видів спорту, відеокадри з якого пропонуємо також вашій увазі:

На черзі – літні водні види, а саме: віндсерфінг, рафтинг, вейкобординг, каякінг тощо. Тож до нових зустрічей!

Іванка Когутич,
фото, відео Мар’яна КочанаПоділитися через:
Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

Переглядів: 848 | Додав: VIP | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
omForm">
avatar

Ми у Facebook