Четвер, 23.05.24, 12:33 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Наші проекти » Міжнародне молодіжне спортивне партнерство

Cтуденти УжНУ тиждень перебуватимуть у таборі для сновбордингу
10.02.16, 16:51

У рамках спільної реалізації проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» з 13 до 19 лютого на горі Красії (с. Кострино Закарпатської області) зберуться в навчально-тренувальний табір зі сновбордингу студенти Технічного університету міста Кошиці Словаччина) та Ужгородського національного університету.

Протягом 7 днів досвідчені тренери, серед яких майстри спорту міжнародного класу зі сновбордингу, заслужені тренери України, учасники Олімпійських ігор, забезпечуватимуть теоретичну підготовку і практичний тренінг для учасників проекту.

Окрім навчально-тренувальних занять, на студентів чекає цікава анімаційна програма, екскурсії, вечори відпочинку. Адже завданням проекту, крім ознайомлення з зимовими та іншими видами спорту, є розвиток туризму, підтримка економічної співпраці, інтегрований розвиток прикордонних регіонів, особливо ж спрощення безпосередніх контактів між жителями Словаччини та України.

Урочистий старт проекту в рамках програми транскордонного співробітництва, що спільно фінансується Норвезьким фінансовим механізмом та державним бюджетом Словацької Республіки відбудеться 13 лютого 2016 року об 11.00 за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 3 (ректорат ДВНЗ «УжНУ»).

За інформацією організаторів таборуПоділитися через:
Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

Переглядів: 680 | Додав: VIP | Рейтинг: 4.2/8
Всього коментарів: 0
omForm">
avatar

Ми у Facebook