Неділя, 26.05.24, 09:24 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Наші проекти » Міжнародне молодіжне спортивне партнерство

Студентський табір зі сновбордингу відкрито!
14.02.16, 10:43

13 грудня на горі Красії розпочався тижневий студентський табір зі сновбордингу, який проводиться в рамках проекту «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство» між Словаччиною та Україною завдяки фінансуванню Норвезького фінансового механізму. Урочисте відкриття табору відбулося біля ректорату УжНУ.

32 словацьких й українських студентів та 8 тренерів із зимових видів спорту привітали проректор УжНУ із наукової роботи та міжнародного співробітництва Мирослава Лендьел, начальник управління у справах молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан, член виконкому закарпатського відділення олімпійського комітету України Михайло Гриньо, координатор проекту зі словацького боку, академік Технічного університету в Кошіцях Павол Лопуховський, а також представники української сторони проекту – координатор першого спільного табору, декан факультету здоров’я людини Олена Дуло, представник туристичних підприємств краю Володимир Чепа, директор закарпатської громадської організації «Асоціація розвитку спорту, культури і туризму» Віталій Пугань.

 

Гості побажали розвивати спорт та комунікації між Словаччиною та Україною, а також – здобути учасникам нові враження, навчитися кататися на сновбордах, комунікувати з ровесниками й народжувати ідеї для нових проектів і пропагувати здоровий спосіб життя.

Координатор проекту зі словацької сторони, академік Технічного університету в Кошіцях Павол Лопуховський подякував за привітання й побажання. Пан Павол соромиться, що живучи у 20 кілометрах від Ужгорода у Словаччині, тривалий час не знав про наш університет, розвиток спорту тут і про добрих людей. Вважає, що саме спорт допоможе краще пізнати одне одного сусіднім народам. Також словацький координатор побажав,  щоб співпраця і дружба тривала завжди.

 

За словами координатора першого спільного табору, декана факультету здоров’я людини Олени Дуло, метою проекту є не так спільне сходження до спортивних досягнень, як рекреація, пропаганда здорового способу життя та різноманітних видів спорту, а також налагодження дружніх зв’язків і продовження співпраці й після закінчення проекту міжнародного молодіжного партнерства.

Після урочистостей та інструктажу з техніки безпеки, молодь вирушила на Великоберезнянщину, до підніжжя гори Красія, щоб навчитися кататися на сновбордах чи вдосконалити свої навички.

Іванка Когутич,
фото Віталія ЗавадякаПоділитися через:
Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

Переглядів: 659 | Додав: Lucky | Рейтинг: 4.3/6
Всього коментарів: 0
omForm">
avatar

Ми у Facebook