Неділя, 26.05.24, 09:39 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Наші проекти » Міжнародне молодіжне спортивне партнерство

Вечори знайомств і спілкування на Красії
16.02.16, 16:31

Завдяки ґрантовій підтримці Норвезького фінансового механізму та уряду Словаччини на Закарпатті триває молодіжний спортивний табір зимових видів спорту. Основною його метою є рекреація, популяризація здорового способу життя та, чи не найголовніше, – комунікація між українськими та словацькими студентами.

Спільне проведення часу, відпочинок та розваги якнайкраще цьому сприяють. Крім власне катання на лижах чи сновборді, організатори табору щовечора роблять анімаційну програму з конкурсами та сюрпризами.

Перший день був присвячений саме знайомству. Студенти Кошицького технічного та Ужгородського національного університетів весело й цікаво самопрезентувалися, писали свої очікування від табору на Красії на плакаті, а вони були найрізноманітнішими – «навчитися української мови, кататися на лижах зі словаком, навчити Марину кататися на сновборді, не спати цілу ніч» тощо.

Табір згуртував студентів-інженерів, архітекторів, вчителів із Кошиць та студентів-реабілітологів, спортсменів, географів та філологів з Ужгорода. У кількох конкурсах вони мали, наприклад, за 1 хвилину познайомитися в парах. Спілкувалися українською, словацькою, англійською, російською й чудово розуміли одне одного.

Особливо неочікуваним був вечір Дня святого Валентина. Після змагань у кількох конкурсах сформувалися дві пари, які виграли романтичну вечерю.

Кожен день закінчується спільною дискотекою. Цікаво було спостерігати, як закарпатці навчили словаків співати українську пісню Івана Поповича «Василино, Василино...»☺

Іванка Когутич



Поділитися через:
Система Orphus Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter!

Переглядів: 734 | Додав: Lucky | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
omForm">
avatar

Ми у Facebook