Головна » Усі публікації » МЦ-інтерв’ю |
– З раннього дитинства обожнюю коней. Це передалося по татовій лінії: моя прабабуся тримала коней, дідусь мав коней, тато і я теж любимо цих благородних тварин. Уперше спробувала сісти на коня десь у 5 років у дідуся в горах. Відтоді ці тварини у моєму серці. Займаюся цим видом спорту не професійно – винятково для себе, але читаю багато літератури, аби знати і розуміти своїх улюбленців якнайкраще.
– Батьки дуже підтримують і навіть стимулюють мої заняття, особливо тато. Він пишається тим, що я продовжую цю справу. Друзям теж подобається. Серед знайомих багато таких, що й самі займаються верховою їздою.
– Вона, на відміну від інших видів спорту, тренує всі групи м'язів, серцево-судинну та дихальну системи. Також сприяє поліпшенню не лише фізичного, а й психічного здоров'я. Завдяки верховій їзді можна позбутися безсоння та психологічної депресії, а ще й до всього скинути зайві кілограми. (До слова, використання верхової їзди з лікувальною метою називається іпотерапією. Про її сприятливий вплив на хворих і поранених свідчать ще записи у працях античних медиків і лікарів Середньовіччя, – інформує Вікіпедія.)
– Обов'язково спробуйте – не пожалкуєте! Катання верхи дуже заспокоює. Коні – це тварини, що зрозуміють вас як ніхто інший. Для новачка важливо правильно обрати тренера і коня. Зокрема, кінь повинен мати більше 10 років і бути спокійним флегматом. Тренер, своєю чергою, має бути кваліфікованим і неагресивним.
– Місць досить багато – близько десятка. Займаюся на власній конюшні «КСК «Тріумф»». Батько вирішив відкрити кінноспортивний клуб. У дитинстві мав фотокартку, на якій була зображена його бабуся з двома білими кіньми – він мріяв, що колись у нього теж буде так само.
– Знаєш, в кінному світі багато різних людей з різними думками про цих тварин. Хтось думає, що кінь – це лише тварина, котра любить тебе тільки через те, що ти її годуєш. Дехто ж (типу мене) – що ти зі своїм конем – одне ціле, і якщо кінь обирає тебе, то ти дійсно для нього щось означаєш. Цей зв'язок будується на взаємній повазі. Є багато ознак, які свідчать, що кінь поважає і цінує тебе. Один із найпростіших: коли кінь спить лежачи, а ти заходиш до нього в денник чи інший простір і він дозволяє тобі це зробити, не прокидаючись, то йому з тобою комфортно. До чого я категорично ставлюся, то це до агресивної поведінки з кіньми. Якщо кінь підкоряється тобі тільки через те, що боїться, – не варто думати, що ти герой, навпаки, – це характерна ознака недосвідчених людей, особливо в кінному світі.
– Чимало всякого трапляється на конюшні, навіть з падінь можна насміятися. Також маємо одне неписане правило: хто падає – приносить на конюшню торт, і всі дружно їдять його. Там завжди своя атмосфера, трапляється чимало смішних моментів, але всі вони будуть зрозумілі лише «своїм». Отож, якщо вас захопила ідея покататися верхи – не зволікайте, а головне – не бійтеся! Якщо є бажання й можливості, то чому б не спробувати? А хто вже має досвід у цій справі, можливо, спробуєте ще раз? Упевнена: такий спосіб проведення вільного часу запам’ятається надовго! Також завжди пам’ятайте про власну безпеку, не нехтуйте захисним спорядженням. І нехай ваш відпочинок буде приємним, корисним та, звісно ж, цікавим! _x_PS1 Щодня, прокидаючись вранці на пари, кожен студент подумки чекає лише одного – літа. Мріє про відпочинок на березі моря чи то про веселі прогулянки з друзями… Та глибоко в душі, крім цих уже банальних бажань, хоче відкрити для себе щось нове. Якщо і ви ще в пошуках пригод, то обов’язково спробуйте верхову їзду! Більше про цей цікавий і корисний спосіб провести дозвілля знає студентка факультету міжнародних відносин Ольга Джуган._x_PS2 _x_PS3 _x_PS4 _x_PS5 /live/2016/07/46koni/persha.jpg_x_PS6 Ольга Джуган_x_PS7 50%_x_PS8 _x_PS9 _x_PS10 Катерина Хижняк_x_PS11 Фото Дениса Кроткова_x_PS12 _x_PS13 _x_PS14 _x_PS15 _x_PS16 _x_PS17 _x_PS18 _x_PS19Катерина Хижняк Фото Дениса Кроткова |
|
|
|
Теги: |
Помітили помилку? Виділіть її й натисніть Ctrl+Enter! |
0 | |
Ми у Facebook
Рубрики розділу
Інші матеріали рубрики