Середа, 17.07.24, 17:05 | Вітаю Вас Гість

Головна » Віртуальна приймальня Запитати

Шановні користувачі й гості сайту!


Віртуальна приймальня Віртуальна приймальня створена, щоб полегшити ваше пряме спілкування з керівним складом університету та його підрозділів – ректором, проректорами, директорами інститутів, деканами нашого вишу.

На ваші запитання відповідатимуть працівники, до компетенції яких входить вирішення конкретних питань життєдіяльності закладу.

Звертаємо Вашу увагу, що у Віртуальній приймальні не публікуються листи / звернення, що містять рекламні матеріали та інформацію рекламного характеру.

Крім того, не беруться до розгляду запитання і звернення:
• відверто провокаційного спрямування;
• що містять ненормативну лексику й образливі висловлювання;
• які є дублікатами вже зафіксованих у розділі;
• котрі не стосуються діяльності університету і не належать до компетенції його посадових осіб.Запитує Михайло:
Скажіть, будь ласка, після бакалавра на магістра як і спеціаліста вчаться 1 рік чи 2? Вдячний.

Відповідь:
Наразі 1 рік у більшості випадків. Згідно з Правилами прийому на спеціальності Країнознавство (8.03020501), Міжнародний бізнес (8.03020601), Туризмознавство (8.14010301) термін навчання становить 1 рік 6 місяців; у галузі медицини - 1 - 3 роки.

Крім того, ряд спеціальностей при акредитації теж змінюють термін навчання (наприклад, Плодоовочівництво і виноградарство).

Приймальна комісія ДВНЗ «УжНУ»


Запитує Марія:
Яка можливість працевлаштуватися у вашому університеті з дипломом бакалавра (чи магістра)?

Відповідь:
Це залежить від роду діяльності, якою б Ви хотіли займатися. По детальнішу інформацію звертайтесь до відділу кадрів


Запитує Юрій: (Lomakin)
З вересня цього року можна поступати на навчання до університетів на основі диплому бакалавра за іншим напрямком навчання. на конкретному прикладі скажіть будь-ласка, чи маю я право навчатися за цією програмою?

Відповідь:
Зверніться, будь ласка, ще раз до тексту Наказу МОН: експеримент розпочнеться 1 вересня 2014 року! Пункти 3.1., 4.1., 4.2 Наказу містять відповіді на Ваші запитання.
Приймальна комісія


Запитує Ольга Михайлівна Маринець:
Чи можна в УжНУ здобути другу вищу освіту, а саме юридичну? Скільки коштує навчання? Та які умови вступу?

Відповідь:
Так, можна. Як і будь-де, друга освіта платна.
Вартість навчання – 10000 грн. Див. додаток «Розміри плати за навчання на 2013/2014 навчальний рік у ДВНЗ "Ужгородський національний університет"».
Інші умови вступу – на відповідній сторінці сайту УжНУ.
Приймальна комісія


Запитує Василь:
Чому в цьому році УжНУ не проводить набір для здобуття другої вищої освіти без відриву від виробництва осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра? (в минулому році така можливість була. В інших вузах за бакалаврами збереглося таке право)

Відповідь:
ДВНЗ "УжНУ" здійснює прийом на навчання осіб, які здобули базову або повну вищу освіту для здобуття ОКР "бакалавр" за іншим напрямом підготовки на старші курси у межах вакантних місць ліцензованого обсягу. Навчання можливе й без відриву від виробництва. Див. пп. 2.6, 2.7 Правил прийому до ДВНЗ "УжНУ", затверджених в установленому порядку і погоджених Міністерством освіти і науки України.
Приймальна комісія


Запитує Михайло:
З першого серпня починається перша хвиля зарахування до УжНУ. Потім буде друга, третя. Зі своїми балами я не проходжу на бюджет. Чи можна укласти контракт швидше, не чекаючи закінчення зарахування на держбюджет?

Відповідь:
З 1 серпня можете звертатися до голови відбіркової комісії факультету, на який вступаєте, з цього питання.
Приймальна комісія


Запитує Микола:
Коли в УжНУ закінчується третя хвиля зарахування? Чи можна якось попасти на місце держзамовлення після її закінчення?

Відповідь:
Третя хвиля зарахування завершується 10 серпня. Потрапити на місце державного замовлення можна за умови наявності вакантних місць та у разі вчасного (до 10 серпня включно) подання оригіналів документів. По більш детальну інформацію звертайтеся до відбіркової комісії факультету, на який вступаєте.

Приймальна комісія


Запитує Алекс:
Скажіть, будь-ласка, чому в інституті післядипломної освіти плату за навчання беруть зразу за півроку, а не можна платити помісячно. Це викликало досить велике обурення серед абітурієнтів, адже заплатити зразу навіть 3 тисячі, не кажучи вже про юридичний (5000)? – досить вагома сума. Чи є можливість все ж таки Укласти контракт одразу з помісячною оплатою. Буду вдячний за відповідь.

Відповідь:
Позиція ректора тут однозначна: чи не на кожній нараді він наголошує на тому, що студентам слід дозволяти помісячну оплату!
Для цього треба звернутися із заявою на його ім’я.
Через відповідні деканати, ясна річ.
Якщо Вам з якихось причин відмовляють у цьому, повідомляйте. Зокрема, й у Віртуальну приймальню.
Приймальна комісія


Запитує Студент 1 курсу:
Яка програма заходів першого вересня 2013 р.?

Відповідь:
Заходи з нагоди святкування Дня знань в УжНУ заплановано на понеділок, 2 вересня:
з 7 до 9.30 год. відбудуться Богослужіння в храмах різних релігійних конфесій Ужгорода;
з 10.00 до 12.00 год. на факультетах і в інститутах УжНУ відбудеться ознайомча лекція з першокурсниками на тему "Історія та сучасні досягнення Ужгородського національного університету";
з 13.00 до 14.00 - урочисте зібрання професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів УжНУ в актовій залі УжНУ (пл. Народна, 3);
з 19.00 до 22.00 год. заплановано святковий концерт та дискотеку до Дня знань на площі перед Закарпатським обласним музично-драматичним театром імені братів Шерегіїв.
 Оргкомітет


Запитує Ольга:
Вельмишановний ректоре!

Чи буде в цьому навчальному році зменшено оплату за навчання дітям викладачів, як Ви обіцяли?

Відповідь:
Таке рішення справді було схвалене керівництвом УжНУ восени 2012 року. Проте наслідком планової перевірки вишу Державною фінансовою інспекцією в Закарпатській області стало зауваження щодо нього й заборона на реалізацію. Інспекцією було зауважено, що Університет, як бюджетна організація, має право самостійно змінювати суму оплати тільки в разі віднаходження джерел покриття цих витрат. Оскільки наразі цих джерел не знайдено, то знижувати суму оплати Університет не має права.
Юридичний відділ


Запитує Квітослава:
Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, а чи в УжНУ можливість для працевлаштування випускниці даного ВУЗу, яка здобула кваліфікації "магістр філології (словацька мова та література), і має досвід викладання словацької мови (3 роки) в одному з навчальних закладів нашого краю.
Буду щиро вдячна за відповідь.

Відповідь:
На сьогодні кафедра словацької філології повністю укомплектована науково-педагогічними працівниками. Усі викладачі мають наукові ступені кандидатів або докторів наук. Тож наразі можливості працевлаштування в цьому підрозділі немає.


Запитує Ольга:
18 жовтня 2012 року були прийняті "Зміни та доповненя до Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом УжНУ". Дуже хотілося б дізнатися, коли зміни, зазначені в п.7.9.2. , будуть втілені в життя?

Відповідь:
Ваше питання направлено голові профкому викладачів та співробітників УжНУ Тамарі Суран. Відповідь очікуємо.


Запитує Едуард:
Доброго дня ! Підскажіть будь ласка, яка буде вартість навчання за рік ( на умовах контракту) в аспірантурі за спеціальністю "Загальна педагогіка та історія педагогіки".

Відповідь:
Згідно з наказом №341 від 27.07.2013 р. вартість навчання в аспірантурі за спеціальністю "Загальна педагогіка та історія педагогіки" становить: 1. Дення форма навчання -5.360 грн.; 2. Заочна форма навчання - 3.650 грн. Прийом документів триває з липня. Вступні іспити - вересень-жовтень.


Запитує Магдалина:
Після коледжу "Монадa" для вступу в УЖНУ що потрібно здавати

Відповідь:
Для відповіді на Ваше питання потрібно дещо уточнити. Яка саме інформація щодо умов вступу до ДВНЗ "Ужгородський національний університет" Вас цікавить? За яким напрямом підготовки чи спеціальністю плануєте вступати?

За детальною інформацією можете звернутися у приймальну комісію університету чи зателефонувавши за номером 8 (0312) 64-30-84. Правила прийому до ДВНЗ "Ужгородський національний університет" на 2014 рік розміщені на офіційному сайті УжНУ.


Запитує Юліана:
Хочеться детальніше прочитати про роботу Вченої ради свого університету, адже не всі викладачі є членами Університетської ради.
Огдяд роботи останньої ради дуже поверховий як на Сайті університету, так і на сайті "Медіацентру". З яких причин? Зіставте усі попередні повідомлення про питання, які розглядалися на засіданнях Ради та рішення Ради.

Відповідь:
Шановна пані Юліано!

Не можу погодитися з Вашим твердженням, що інформація про засідання Вченої ради грішить поверховістю, надто відрізняючись від попередніх публікацій. Ба більше – із останнього засідання цього університетського органу з’явилися дві публікації.

Вважаю, питання, що розглядалися, знайшли відображення в публікації не меншою мірою, ніж у попередніх матеріалах. Хоч журналістка, ясна річ, не подала стенографічного звіту роботи, але це й не було її завданням.

Щоправда, не наведено цього разу значного обсягом переліку осіб, затверджених на посадах завідувачів кафедр, а також затверджених тем дисертацій і відповідних наукових керівників.

Брак саме цієї інформації спричинив Ваше питання?

Якщо так, згадані переліки на початку наступного тижня можуть бути підготовлені й опубліковані у відповідних розділах офіційного сайту університету.

З повагою – головний редактор Медіацентру УжНУ В. Путрашик


Запитує Маргарита:
Щиро вдячна Вам за розяснення мого питання та прошу вибачення за те, що турбую Вас, але дуже чекаю вашої відповіді: Чи можливо, закінчивши 3 курс цієї спеціальності (журн), вступити на 4 укр. мови? та що для цього потрібно (іспити чи доплата за навчання) та якщо можна описати кроки для вирішення цього завдання. Ваша відповідь мені дуже допоможе. Дякую.

Відповідь:
Оскільки це різні напрями підготовки, то Ви маєте пройти процедуру переведення зі спеціальності "журналістика" на спеціальність "українська мова та література", склавши при цьому академрізницю. Детальнішу інформацію Вам можуть надати у студентському відділі УжНУ.

Приймальна комісія


Запитує Маргарита:
Чи можливо з дипломом бакалавра за спеціальністю "Журналістика" вступити на навчання для здобуття ОКР магістра за напрямком українська мова та література (або українська мова)? (Не змушуйте, будь ласка перечитувати Правила Прийому. Завчасно велике Вам спасибі!

Відповідь:
Вступ з дипломом бакалавра однієї спеціальності (наприклад, «Журналістика») унеможливлює вступ на навчання для здобуття ОКР «магістр» іншої спеціальності. Наразі єдиною підставою для вступу на ОКР «магістр» певної спеціальності є диплом бакалавра того ж напрямку.

Проте Ви можете вступити на старші курси бакалаврату спеціальності, що Вас цікавить (2–3 курс), та скласти всі необхідні іспити екстерном. Для цього створюється індивідуальний графік навчання. А вже потім вступати в магістратуру або ж одразу вступити на факультет післядипломної освіти за спеціальністю, що Вас цікавить.

Приймальна комісія


Запитує Богдан:
Шановна приймальна комісіє! Звертаюся до Вас з проханням надати інформацію про можливість вступу з дипломом бакалавра одного з вузів (інститут) Закарпаття (економічний ф-т, кафедра фінансів) на ОКР "магістр" до УжНУ (екон. ф-т, кафедра фінансів). Які в мене права, обов’язки, перспективи вступу?

Відповідь:
Оскільки йдеться про ту саму спеціальність і той самий напрям підготовки, то Ви можете вступати до УжНУ для здобуття ОКР "магістр" на загальних підставах. Детальніше ознайомитись з правилами прийому можна тут.

Приймальна комісія


Запитує Алла:
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, що треба складати, аби вступити на відділення психології, на основі диплома спеціаліста з філології (укр. мова та література); скільки триває навчання і яка вартість? Вельми вдячна!

Відповідь:

Під час вступної кампанії слід скласти профільний іспит з біології, аби вступити на старші курси (2 чи 3) для здобуття ОКР «Бакалавр».

Академічну різницю визначатиме деканат відповідного структурного підрозділу, а відповідно – й курс, на який будете зараховані.

Приймальна комісія ДВНЗ «УжНУ»Запитує Молнар Каміла Зигмундівна: (Каміла)
Скажіть, будь ласка, чи можна у вашому закладі із заочної форми навчання перейти на стаціонар?

Відповідь:
Так, можна – при наявності вакантних місць на відповідній спеціальності обраного факультету.


Запитує михайло:
Добрий день! Скільки місць в аспірантурі на юридичному факультеті цього року, яка вартість навчання, які дисципліни треба складати і коли? Дякую!

Відповідь:

Підготовка науково-педагогічних кадрів з юридичних спеціальностей провадиться з таких наукових спеціальностей: «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових вчень», «Конституційне право, муніципальне право», «Адміністративне право і процес; фінансове право, інформаційне право», «Кримінальне право і кримінологія, кримінально-виконавче право». План державного замовлення зі вказаних спеціальностей становить відповідно 2, 4, 3, 2 місця.

Підготовка з названих спеціальностей провадиться як на державне замовлення, так і на умовах контракту (поза державним замовленням).

Вартість навчання з відривом від виробництва становить 12600 грн, без відриву – 8500 (відповідно до наказу №341/ 01-03 від 27.08.2013). Вступаючи до аспірантури, абітурієнти складають такі іспити: філософія, іноземна мова, зі спеціальності.

Прийом документів – з 15 липня до 15 вересня. Вступні іспити триватимуть у жовтні, зарахування – з 1 листопада.

Марія Іванова,
завідувач відділу аспірантури та докторантури ДВНЗ «УжНУ»Запитує Христина Антоник:
Доброго дня. Чи виділяються місця для навчання за державні кошти для вступників на 2 і 3 курси, які здобули ОКР "молодший спеціаліст"? (напрям "Правознавство") Дякую!

Відповідь:

Прийом на 2 і 3 курси за вказаним напрямом підготовки провадиться на вакантні місця.

Державні місця виділяють на 1 курс зі скороченим терміном навчання (2 роки).

По детальнішу інформацію звертайтесь до приймальної комісії ДВНЗ «Ужгородський національний університет».Запитує Наталія: (NATALI060289)
Доброго дня! Скажіть чи можна у вашому університеті здобути другу вищу освіту "Психологія і педагогіка"?

Відповідь:
За напрямом «Психологія та педагогіка» післядипломна освіта в ДВНЗ «Ужгородський національтний університет» не провадиться.

Приймальна комісія ДВНЗ «УжНУ»Запитує Мирослава Балега:
1. Я закінчую Берегівський медичний коледж за спеціальністю (сестринська справа). Чи можу я вступати на медичний факультет на спеціальність Лікувальна справа на ІІ курс? Чи передбачені бюджетні місця на 2014 рік чи лише контракт.

2. Якщо контракт, то чи можливо навчатися в УЖНУ за Постановою КМУ від 16.06.2003 № 916 (остання редакція від 13.09.2011) «Про затвердження Порядку надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти».

Відповідь:

Ви маєте право вступати на обраний напрям підготовки й відповідний курс навчання на контрактній основі. Бюджетні місця на ІІ курс додатково не виділяються.

Ваше питання щодо можливості навчання на умовах пільгового державного кредиту переадресовано юристу, відповідь очікуємо.

Приймальна комісія

Приймальна комісія


Запитує Каріна:
Скажіть, будь ласка, чи треба подавати оригінал атестата при вступі на заочну форму навчання? Дякую!

Відповідь:

Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто оригінал документа державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього. 

На вимогу вступника Приймальна (відбіркова) комісія засвідчує копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, додатка до нього і сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання. Усі копії документів засвідчуються за оригіналами Приймальною (відбірковою) комісією або в установленому законодавством порядку. Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.

Особи, які подали заяви в паперовій або в електронній формі та беруть участь у конкурсному відборі, після прийняття Приймальною комісією рішення про рекомендування до зарахування , зобов’язані виконати вимоги для зарахування на місця державного замовлення: подати особисто оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, медичної довідки, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених Умовами прийому та Правилами прийому, до Приймальної комісії. При одночасному навчанні за кількома формами (окрім двох денних) оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, додатка до нього державного зразка, а також оригінали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання зберігаються у вищому навчальному закладі за місцем навчання за державним замовленням або за рахунок державних пільгових довгострокових кредитів протягом усього строку навчання. При одночасному навчанні за двома освітньо-професійними програмами за напрямами або спеціальностями за місцем навчання за кошти фізичних та юридичних осіб у вищому навчальному закладі зберігаються завірені копії документа державного зразка про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень і додатка до нього, копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Зазначені копії документів зберігаються у вищому навчальному закладі протягом строку навчання разом з оригіналом довідки вищого навчального закладу, у якому зберігаються оригінали цих документів. Довідка видається на вимогу студента вищим навчальним закладом, у якому зберігаються оригінали цих документів.

Приймальна комісіяЗапитує Марина:
Доброго дня! Я навчаюся в педучилищі, з вересня на 4-му курсі. Але хочу вступати в УжНУ на біологію заочно. В педучилищі має зберігатися мій атестат до закінчення навчання, і його мені видадуть тільки після закінчення 4 курсу. Якщо мене зараховують на біологію, я маю здати оригінал атестата. Але якщо мені не видадуть його, достатньо тільки копія?

Відповідь:
При подачі документів – пред’явлення оригіналів обов’язкове (жодні копії без пред’явлення оригіналів не розглядаються), надалі, якщо людина навчається за державним замовленням, то оригінал обов’язково зберігається за місцем навчання, якщо за контрактом – у вузі може зберігатися довідка про місцезнаходження оригіналу.


Запитує Молнар Катерина Ласлівна:
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, коли розпочинається сесія для заочників (біологія) ? Дякую!

Відповідь:

Відповідь на Ваше питання нададуть у деканаті біологічного факультету. Можете звернутися за цим контактним номером: +38 (03122) 3-20-15. Або ж електронна адреса біологічного факультету - f-bio@uzhnu.edu.ua.

Також така інформація розміщується для зручності студентів у розділі «Інфоцентр» на офіційному сайті ДВНЗ «УжНУ».Запитує Бірюкова Олена:
Я закінчила навчання у стрийському коледжі за спеціальністю «Правознавство». Чи можу я вступити на 3-й курс юридичного факультету УжНУ? Потрібне ЗНО?

Відповідь:

Відповідно до Правил прийому до ДВНЗ "Ужгородський національний університет", виш приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра (спеціаліста медичного спрямування) за умови вступу на споріднений напрям підготовки (спеціальність медичного спрямування) (див. додаток 3).

Для конкурсного відбору осіб при прийомі на навчання за скороченими термінами підготовки бакалавра (на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст") конкурсний бал, який вноситься до Єдиної бази, є результатом фахового вступного випробування.

Фахове випробування проводиться у формі письмового тестування та оцінюється за шкалою від 100 до 200 балів. Програми фахових вступних випробувань при прийомі на навчання за скороченими термінами підготовки бакалавра (на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст") розробляються і затверджуються ДВНЗ "УжНУ" не пізніше ніж за чотири місяці до початку прийому документів та оприлюднюються на інформаційних стендах Приймальної комісії та веб-сайті ДВНЗ "УжНУ".

Приймальна комісіяЗапитує Жанна:
Скажіть, будь ласка, коли буде відомо кількість місць на держзамовлення?

Відповідь:

Державне замовлення 2014 року оприлюднено на сайті Міністерства освіти і науки України.

Рішення Приймальної комісії стосовно розподілу обсягу державного замовлення у межах ліцензійного обсягу за факультетами, спеціалізаціями, мовами тощо щодо кожного напряму підготовки (спеціальності) буде прийняте не пізніше трьох календарних днів після доведення ДВНЗ "УжНУ" державного замовлення.

Після цього  інформацію буде розміщено на  стендах Приймальної комісії та веб-сайті ДВНЗ "УжНУ".

Приймальна комісіяЗапитує ольга:
Чи можна подати документи через інтернет на спеціаліста, якщо я проживаю в м.Донецьк, виїхати я не можу?

Відповідь:

Тільки на спеціаліста медичного спрямування.

Приймальна комісіяЗапитує Вася:
Доброго дня! Який перелік документів потрібно при вступі в аспірантуру і яке держзамовлення на фізичному факультеті.

Відповідь:

План державного замовлення університет отримає й оприлюднить наприкінці липня (орієнтовно після 20 числа).

Перелік документів для вступу в аспірантуру:

 •  копія диплома про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ;
 • копія додатка до диплома;
 • копія паспорта;
 • копія ідентифікаційного коду;
 • медична довідка за формою 086-о або її копію;
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
 • перелік опублікованих наукових праць (за наявності);
 • рекомендаційний лист Вченої ради факультету (за наявності).

Марія Іванова,
завідувач відділу аспірантури та докторантури ДВНЗ «УжНУ»Запитує Яна Бобик:
Доброго часу дня! Скажіть будь ласка, чи справді в УЖНУ нема аспірантури з психології? І якщо це так, то чи можу я, маючи ОКР «Магістр» з практичної психології, викладач психологічних дисциплін, вступати до аспірантури з педагогіки? Також скажіть, будь ласка, до якого часу можна подавати документи і, власне, який пакет документів потрібний? Дякую.

Відповідь:

Аспірантури зі спеціальності «Психологія» в УжНУ справді немає. Ви можете вступати на спеціальність «Загальна педагогіка та історія педагогіки».

Прийом документів розпочнеться з 20 липня.

Перелік документів для вступу в аспірантуру:

 •  копія диплома про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ;
 • копія додатка до диплома;
 • копія паспорта;
 • копія ідентифікаційного коду;
 • медичну довідку за формою 086-о або її копію;
 • чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
 • перелік опублікованих наукових праць (за наявності);
 • рекомендаційний лист Вченої ради факультету (за наявності).

Марія Іванова,
завідувач відділу аспірантури та докторантури ДВНЗ «УжНУ»Запитує Олександр: (XSlimCalli)
Доброго дня. Я закінчив Берегівський медичний коледж... Чи можу я вступити в УжНУ без ЗНО на 2-й курс, спеціальність «Лікувальна справа»?

Відповідь:
Так, можете.
Приймальна комісія


Запитує Віта:
ЧИ можна спеціалісту з біології (фізіологія людини і тварини)вступити до магістратури по "Лікувальній справі"

Відповідь:
Не можна.


Запитує Наталія:
Доброго дня! я б хотіла здати документи до вашого університету на другу вищу освіту на філолога.чи можна знади не оригінал медичної довідки а копію? бо оригінал я здала в інший університет, але передумала туди поступати.а документи мої не можуть повернути.

Відповідь:

Вам необхідно подати оригінал медичної довідки.

Приймальна комісіяЗапитує Густей-ПЕрчі ВІкторія:
Підкажіть реквізити банку для оплати за навчання у 2014-2015 навчальному році та терміни оплати на 4 курсі юридичного факультету заочного відділення.Дякую.

Відповідь:

Розрахунковий рахунок № 31259201118407

Код 02070832

МФО 812016Запитує Вікторія:
Доброго дня. На сьогоднішній день в мене є диплом спеціаліста по праву. До УЖНУ на юридичне відділення мені потрібно йти після спеціаліста на бакалавр чи магістр?

Відповідь:
Уточніть, будь ласка, який навчальний заклад Ви закінчили.


Запитує Запитує Абітурієнт:
Доброго дня! В понеділок (21 липня) я подав документи (оригінали) на хімічний факультет вашого університету, я є призером ІІІ етапу МАН (3 місце), а на Інформаційній системі "конкурс" досі немає інформації про мої повноправні 30 балів! Будь ласка, скажіть яка причина такого казусу? Бали були завірені у юриста приймальної комісії!

Відповідь:
Ваші бали враховані. Ви вже зараховані на бюджетне місце. Вітаємо!


Запитує Світлана:
Скажіть, будь ласка, чи можу я подати документи на бакалавра електронною формою подачі?

Відповідь:
Так, можете.


Запитує Саша:
У якому вигляді буде здаватися вступний іспит, у вигляді тестів, чи в якомусь іншому??? Надайте будь-ласка цю інформацію в повному обсязі... не можу знайти на сайті:( (Сестринська справа та лік. справа)...

Відповідь:
У вигляді тестування.


Запитує леся:
Коли буде змінено рейтингові списки абітурієнтів? На сьогодні один і той же абітурієнт знаходиться на 4-факультетах, хто попав на держзамовлення, мали подати оригінали.

Відповідь:
Списки буде оновлено 8 серпня.


Запитує Олена:
Скільки коштує проживання в гуртожитку?

Відповідь:
У минулому семестрі вартість проживання у гуртожитку становила 210 гривень за місяць. За попередньою інформацією, змінюватися не буде.


Запитує Олена:
Чи є у гуртожитку Wi-Fi???

Відповідь:
Наразі немає. Але буде.


Запитує Оленка:
А в університеті є Wi Fi?

Відповідь:
У головному корпусі є.


Запитує Тетяна:
Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи можна пройти на платне навчання з загальною кількістю балів 489, на фармацію? Дуже хочу до вас,не знаю, як поступити і коли приїхати, бо живу за 500 км від Ужгорода.

Відповідь:

Для одержання цієї інформації Вам необхідно звернутися до представника відбіркової комісії відповідного факультету.

Можете зателефонувати до Приймальної комісії, Вас з’єднають: +380 (0312) 64-30-84.Запитує Оксана:
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, вартість навчання на медичному факультеті ("Лікувальна справа" та "Стоматологія", бакалавр). Дякую.

Відповідь:

Лікувальна справа - 14500 грн.

Стоматологія - 15500 грн.Запитує оленка:
Чи проходять першокурсники практику??

Відповідь:

Це залежить від факультету, на який Ви вступаєте. Інформацію можна отримати у відповідному структурному підрозділі.Запитує Оксана:
Коли буде відбуватися поселення у гуртожиток? Куди потрібно спочатку йти? І як взагалі це буде відбуватися? Будь ласка, повідомте усю потрібну інформацію для нормального поселення у гуртожиток, бо я дуже через це хвилююся.

Відповідь:
Першокурсників почнуть селити в гуртожитки 26 серпня.
При поселенні в гуртожиток першокурсник, крім ордера, повинен мати з собою також квитанцію про оплату за перший місяць проживання і паспорт.
У минулому семестрі вартість проживання у гуртожитку становила 210 гривень за місяць. За попередньою інформацією, змінюватися не буде.
Стежте за новинами нашого сайту, ближче до дати поселення надамо необхідну інформацію.
 


Запитує Абітурієнтка:
Скажіть, будь ласка, чи потрібно виписуватися з попереднього місця проживання? Де можна отримати ордер на кімнату в гуртожитку першокурснику? Чи потрібно попередньо писати заяву на поселення у гуртожиток?

Відповідь:
Уся необхідна інформація буде в матеріалі, який готують журналісти Медіацентру. Стежте за оновленнями сайту.


Запитує Абітурієнтка:
Будь ласка, можете надати інформацію, що стосується заходів 1 вересня, бо я першокурсниця і не знаю, що потрібно буде робити:)

Відповідь:

Про всі заходи, заплановані на 1 вересня, повідомимо на нашому сайті заздалегідь. Поки що інформації про це немає. Як правило, це загальноуніверситетські урочистості зранку, пізніше - знайомство з факультетом.Запитує сакаль анжеліка:
чи можна вчитись на державному у Мукачівському гуманітарно-педагогічному коледжі (молодший спеціаліст) і паралельно поступити на заочне на філологію (бакалавр) в Ужну на державне навчання ?? якщо так / ні, то чому???

Відповідь:
Одночасне навчання можливе за кількома програмами, напрямами або спеціальностями та формами навчання, крім двох денних, одна з яких за державним замовленням.


Запитує Вікторія:
Доброго дня! Скажіть чи будуть опубліковані на сайті списки зарахованих на навчання на основі ОКР "Молодший спеціаліст" (2-3 курс)? Дякую!

Відповідь:
Рейтингові списки будуть завантажені упродовж дня.


Запитує Ольга:
Доброго вечора. Маю диплом філолога УЖНУ , хотіла здобути ще психолога. Якщо я правильно зрозуміла післядипломна освіта університету не дає можливості здобути дану професію ?.. Що мені робити ? Вступати на психологію і вчитись ще 5 років? І яка оплата ? Сайт УЖНУ не працює...

Відповідь:

Для одержання цієї інформації Вам необхідно звернутися до представника відбіркової комісії відповідного факультету.

Можете зателефонувати до Приймальної комісії, Вас з’єднають: +380 (0312) 64-30-84.Запитує Першокурсниця:
Вже є інформація про заходи 1 вересня? І чи викладуть її на сайті університету? Дякую за інформацію

Відповідь:

коментар проректора Федора Шандора.

ПРОГРАМА
першовересневих заходів в Ужгородському університеті

8.00 – Божественна Літургія з нагоди початку нового навчального року та посвяти першокурсників:

Ужгородський кафедральний собор (греко-католицький храм).
Адреса: м. Ужгород, Капітульна, 9.
Свято-Преображенської церква (Українська православна церква КП).
Адреса: м. Ужгород, вул.Цегольнянська, 2.
Костел святого Юрія (римо-католицький храм).
Адреса: м. Ужгород, вул. Волошина, 9.

10.00 – Перша лекція « Україна – суверенна демократична держава» (по факультетах).
12.00 – Урочисте зібрання, присвячене Дню знань та посвяті першокурсників у студенти
         (біля головного корпусу УжНУ, вул. Університетська, 14).

18.00 – Святкова шоу-програма «Давайте познайомимось!»
         (біля головного корпусу УжНУ, вул. Університетська, 14).Запитує Оленка:
З якої години починаються пари в університеті?

Відповідь:
З 8.00


Запитує я:
Будь ласка, скажіть чи потрібно йти у паспортний стіл і виписуватися з попереднього місця проживання? Дуже потрібно знати

Відповідь:
Для початку вам треба з’явитися на факультет, де навчатиметеся, й з’ясувати, чи одержите ордер на поселення. Тільки в такому разі можна зніматися з теперішньої вашої реєстрації. Про терміни вам повідомить комендант гуртожитку, в який поселитеся. Початок поселення першокурсників – 26 серпня.


Запитує 1 курс:
Будь ласка, можете надати інформацію про те, як дізнатися у якій ти групі і відповідно який розклад?
Чи можна про це уже зараз дізнатися? Якщо так, то де? Спасибі)

Відповідь:
Розклад дізнаєтеся 1 вересня, як прийдете на свій факультет. У перші два тижні він тимчасовий. Зазвичай спершу начитуються лекції, причому цілому курсу – без розподілу на групи.
Поділ на групи – як правило, протягом першого тижня навчання.


Запитує Першокурсниця:
(Факультет інозем. філології)

Відповідь:
10.00 для Вас на Вашому факультеті буде прочитана лекція "Україна - суверенна демократична держава"; 12.00 - урочистості біля головного корпусу УжНУ; 18.00 - шоу-програма "Давайте познайомимось!" (біля головного корпусу УжНУ).


Запитує Першокурсник:
В яких кабінетах буде проводитись перша лекція для першокурсників медичного факультету?

Відповідь:
Перепрошуємо, то була відповідь не на ваше питання, звичайно.

Стосовно ж аудиторії, не можемо знати аудиторій на кожному факультеті, де відбуватимуться вступні лекції. Варто звертатися до деканатів відповідних підрозділів.


Запитує Марія:
Як проходить процедура перезарахування оцінок? Я вступила на перший курс стоматологічного факультету. До цього я навчалася на медичному факультеті за спеціальністю «Лікувальна справа» (два курси).

Відповідь:
Перезарахування результатів раніше складених студентом дисциплін (модулів) згідно з індивідуальним навчальним планом здійснює декан факультету на підставі заяви студента із урахуванням відповідності змісту дисципліни ОПП, загального обсягу у годинах і кредитах, форми підсумкового контролю.


Запитує Віталія:
Чи оплачутиме університет відрядження викладачів на наукові конференції у цьому навчальному році?

Відповідь:
Кошти для відряджень на цей начальний рік передбачені й розподілені між факультетами.


Запитує Моргачов Ілля Вікторович:
Чи можна поступити на навчання на ОКР "Спеціаліст" з дипломом бакалавра іншого напряму?

Відповідь:
Можна за умови додаткового вступного випробування з фаху. По детальнішу інформацію звертайтеся до приймальної комісії: 031 264 30 84, 050 664 79 04, 096 123 89 67.


Запитує МИХАЙЛО:
Запитує, Михайло. Добрий день. У 2015 році я хочу вступати в УжНУ, на Інженерно-технічний факультет, на спеціальності електронні системи або комп’ютерні системи і мережі ( ще точно не визначився ). Прошу відповісти з яких предметів потрібні сертифікати ЗНО, для вступу на вказані спеціальності.

Відповідь:

Усю необхідну інформацію можете отримати тут.Запитує Любомир:
Добрий день!Хочу вас запитати чи можу я вступити на другий курс вашого університету на факультет стоматологія після закінчення коледжу Медик з спеціальністю яку я здобуду в 2015 році Зубний Технік?чи потрібно мені ЗНО?а якщо ні та які інші іспити або тестуваня?

Відповідь:
Ви можете вступити на другий курс стоматологічного факультету за наявності у Вас диплома молодшого спеціаліста за спеціальностями "стоматологія" або "стоматологія ортопедична".
http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/4645

Для конкурсу враховується результат фахового вступного випробування (з коефіцієнтом 0,4), середній бал диплома молодшого спеціаліста (з коефіцієнтом 0,6) та додаткові бали за наукові та творчі здобутки.
Детальніше - у правилах прийому:
http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/abiturient-rules

Програма фахового вступного випробування буде опублікована на сайті до 01 квітня, минулорічна:
http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/2094
 

З найкращими побажаннями,
Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"Запитує Глеба Ярослав Юрійович:
Будь ласка, опублікуйте нові банківські реквізити які помінялись з 2015 р.

Відповідь:
Реквізити опубліковано в цьому розділі офіційного сайту.


Запитує Олеся:
Згідно Правил прийому до ДВНЗ "УжНУ" у 2015 році для здобуття ОКР "магістр" на основі бакалавра з не спорідненої спеціальності сказано, що можна пройти вступне випробування у формі співбесіди. Чи це дійсно так? (Маю на увазі вступ на фінанси на основі диплому бакалавра з обліку, склавши при цьому це вступне випробування, про яке йдеться у Правилах). Дякую

Відповідь:
У цьому випадку попередньо складається додаткове вступне випробування у формі співбесіди за нормативною частиною освітньо-професійної програми підготовки бакалавра з напряму, який відповідає спеціальності вступу (фінанси і кредит). За умови успішного проходження такого випробування абітурієнт допускається до вступних випробувань з іноземної мови та фаху.
Приймальна комісія ДВНЗ «УжНУ»


Запитує Вадим Гребенніков:
Чому викладачів УжНУ змушують вести Журнал обліку роботи викладача (форма Н-4.07), який відмінено Наказом Міністерства освіти і науки від 05.06.2013 № 683, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14 червня 2013 р. за № 965/23497, "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 29 березня 2012 року № 384"?

Відповідь:
Ми надіслали Ваше запитання у навчальний відділ. На відповідь очікуємо.


Запитує Студентка:
Коли буде повідомлено, який розклад занять на ІІ семестр?

Відповідь:
Щодо розкладу занять на ІІ семестр вам слід звертатися до деканату відповідного факультету або ж стежити за оновленням папки «Деканат» потрібного вам підрозділу на офіційному сайті УжНУ, де розміщуються електоронні версії розкладу.


Запитує Тетяна:
Добрий день! Хочу спитати, чи можливий вступ цього року на медичний факультет після закінчення Берегівського медичного коледжу на 2 курс, без ЗНО.

Відповідь:
Так, можливий.

Для вступників на основі ОКР "молодший спеціаліст":
Початок прийому заяв та документів – 10 липня.
Закінчення прийому заяв та документів – о 18.00 годині 24 липня.
Строки проведення фахових вступних випробувань – 25 липня – 01 серпня.
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників – не пізніше 12.00 години 3 серпня.
Для конкурсного відбору осіб при прийомі на навчання за скороченими термінами підготовки бакалавра та спеціаліста медичного спрямування (на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст") конкурсний бал, який вноситься до Єдиної бази, обчислюється як сума:
– середнього бала документа про здобутий освітньо-кваліфі­ка­ційний рівень, помноженого на ваговий коефіцієнт 0.6; – результату фахового вступного випробування, помноженого на ваговий коефіцієнт 0.4.
До конкурсного бала додається додатковий бал Д, який нараховується за наукові (творчі) здобутки вступника.
Приймальна комісія


Запитує Віка:
Чи можна з дипломом бакалавра за напрямом "журналістика" вступати на магістратуру укр.мова та література при цьому склавши вступне випробування у вигляді співбесіди? Якщо так, то напишіть, будь ласка докладніше на яких умовах чи це стосується тільки економічного факультету?

Відповідь:
Особи, які вступають до ДВНЗ «УжНУ» для здобуття ступеня магістра і освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста на основі ступеня бакалавра, здобутого за неспорідненим напрямом, попередньо складають додаткове вступне випробування у формі співбесіди за нормативною частиною освітньо-професійної програми підготовки бакалавра з напряму, який відповідає спеціальності вступу. За умови успішного проходження додаткового вступного випробування вони допускаються до подальших вступних випробувань.

– вступного фахового випробування;
– вступного випробування з іноземної мови.
Приймальна комісія


Запитує Евгенія:
Добрий день!Чи можливий вступ на магістратуру за спеціальністю корекційна освіта(логопедія), якщо в мене диплом бакалавра соціальна робота?

Відповідь:
В УжНУ такої спеціальності нема.

Приймальна комісія.


Запитує Секереш Вікторія Іванівна:
В листопаді 2015р. закінчую Львівську комерційну академію за спеціальністю "облік і аудит", магістр. Хочу працювати вчителем інформатики. Чи маю я право поступати в УжНУ з дипломом бакалавра на другу вищу освіту, і на який факультет (математичний чи інформаційних технологій)? Якщо так, то яка оплата і термін навчання? Дякую.

Відповідь:
На жаль, у листопаді у нас вступна кампанія не проводиться.
Приймальна комісія


Запитує Любов Андріївна:
Чи можна цього року поступати на математичний факультет, маючи диплом бакалавра економічного факультету?

Відповідь:
Так, можна. За умови складання додаткового вступного випробування такі абітурієнти допускаються до вступних випробувань з фаху та іноземної мови при вступі на навчання за ОПП спеціаліста/магістра. Або ж, за результатами співбесіди можуть бути зараховані на другий (третій) курс на навчання за ОПП бакалавра.
З найкращими побажаннями –
Приймальна комісія ДВНЗ «УжНУ»


Запитує Андрій Михайлович:
Добрий день! Чи є при вступі на магістра/спеціаліста підготовчі курси? Спец. інформатика.

Відповідь:
Ні, такої можлвості немає. Ліцензії на підготовчі курси ОКР "Магістр", "Спеціаліст" не передбачено. Функціонують тільки підготовчі курси для вступників на ОКР "Бакалавр".


Запитує Уляна:
я закінчую Луцький базовий медичний коледж..чи можу я поступити без зно на факультет мед.спрямування?????? на заочну чи денну форму навчання??? на платне чи державне?

Відповідь:

Ви можете вступати на напрям підготовки "Сестринська справа" (денна форма, навчання 2 роки, є державне замовлення 20 осіб) і, залежно від Вашої спеціальності, - на спеціальності "Лікувальна справа" або "Стоматологія" (на 2 курс,  денна форма, нема держзамовлення) за фаховим вступним випробуванням.

Деталі: http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/abiturient/bachelor

http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/2066Запитує СТУДЕНТ:
Який перелік документів для вступу на магістратуру (денну і заочну)? Та чи обовязково потрібна медична довідка?

Відповідь:

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

– документ державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього – тільки копії;

– копію ідентифікаційного коду;

– копію документа, що посвідчує особу та громадянство;

– шість кольорових фотокарток розміром 3 × 4 см;

– якщо вступник чоловічої статі, - потрібне військове приписне.

Медична довідка цьогоріч непотрібна.

Прийом документів здійснюється з 6 по 16 липня 2015 року.Запитує Олександра:
Доброго дня! Хотіла поцікавитись чи можна піля першої вищої дошкільної освіти отримати післадипломну освіту філолога( англійської мови)?

Відповідь:
Можна.


Запитує тетяна:
Доброго дня! Після Берегівського медколеджу можна вступити на ІІ курс факультету здоров’я людини (заочна форма)?

Відповідь:
У жодному випадку. На другий курс вказаного факультету можна вступати за наяності диплома молодшого спеціаліста з спеціальності 5.01020101 "фізичне виховання". У Вашому випадку необхідні ЗНО та проходження творчого конкурсу


Запитує Михайло:
Моя дочка хоче вступати до університету після Міжгірського медичного коледжу. Які документи потрібно подавати до приймальної комісії. Чи потрібна медична довідка, довідка про гірський статус, довідка про склад сімї. Ніде не можемо знайти повний, детальний перелік документів. Дякую.

Відповідь:
Добрий день!
Запитувана інформація розміщена у відкритому доступі з 6 грудня 2014 року!
Правила прийому до ДВНЗ "УжНУ": http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/4567
Роз’яснення для вступників: http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/abiturient/bachelor

"6.4. Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто:

– документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України "Про громадянство України"), військовий квиток або посвідчення про приписку, свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який посвідчує особу і громадянство;

– документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;

– сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти).

На вимогу вступника Приймальна (відбіркова) комісія засвідчує копії документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, додатка до нього та сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання.

6.5. До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

– документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього – за особистим вибором оригінали або копії;

– сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) – за особистим вибором оригінали або копії;

– копію документа, що посвідчує особу та громадянство;

– шість кольорових фотокарток розміром 3 × 4 см.

Вступники на навчання за ступенем бакалавра напряму підготовки «Здоров’я людини» додатково подають медичну довідку із Закарпатського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру.

Інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними напрямами підготовки (спеціальностями), установленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів, але не пізніше строків, установлених у розділі V цих Правил прийому, для прийняття Приймальною комісією першого рішення про рекомендування вступників до зарахування."
 

У випадку, про який йдеться, це означає, що необхідно при подачі документів особисто пред’явити паспорт, оригінал диплома молодшого спеціаліста та додатку до нього, шість кольорових фотокарток розміром 3 × 4 см, а у приймальну комісію здати заяву (заповнену при подачі документів), копію паспорта, оригінали або копії диплома молодшого спеціаліста та додатку до нього (завірені в установленому порядку (нотаріально) або у приймальній комісії) та шість кольорових фотокарток розміром 3 × 4 см. Якщо вступник належить до пільгових категорій (розділи 12-13 Правил прийому) - то відповідні документи. Гірський статус населеного пунту пільг не дає

Особливості вступу після коледжу:

Для конкурсного відбору осіб при прийомі на навчання за скороченими термінами підготовки бакалавра та спеціаліста медичного спрямування (на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст") конкурсний бал, який вноситься до Єдиної бази, обчислюється як сума:

– середнього бала документа про здобутий освітньо-кваліфі­ка­ційний рівень (диплома молодшого спеціаліста), помноженого на ваговий коефіцієнт 0.6;

– результату фахового вступного випробування (програми випробувань - http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/2066, терміни - 25 липня - 01 серпня), помноженого на ваговий коефіцієнт 0.4. 

До конкурсного бала додається додатковий бал Д, який нараховується за наукові (творчі) здобутки вступника.

З найкращими побажаннями – Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"


Запитує Марія:
Цього року ще діє закон про оплату другої вищої освіти в УжНУ 25% від суми?

Відповідь:
Такого закону немає.


Запитує Діана:
Чи можу я поступати до УжНУ на 5 курс на туризм, з дипломом бакалавра готельно-ресторанної справи(МДУ)?

Відповідь:
Так, за умови успішного складання додаткового вступного випробування, Ви можете бути допущені до основних випробувань: фахового та з іноземної мови (у магістратуру), склавши їх - до конкурсу. Необхідні програми випробувань можна знайти за посиланням: http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/2034


Запитує Renata:
Скільки місць представлено для вступу в аспірантуру історичного факультету за спеціальністю "Всесвітня історія" (державне замовлення)? Чи є варіант контрактної форми навчання в аспірантурі? Якщо є, то скільки коштує контракт?

Відповідь:
1. Про кількість місць державного замовлення ще не відомо, оскільки поки що не надійшло відповіді з МОН (з кількістю виділених місць за спеціальностями).

2. Контрактна форма навчання існує. На контрактну форму навчання можна вступати у тому разі, коли кафедра зобов’язується забезпечити здобувача науковим керівником.

3. Вартість навчання за спеціальністю «Всесвітня історія» станом на 2014/2015 навчальний рік:
на денній формі навчання – 9 120 грн,
на заочній – 6 500 грн.
Відділ аспірантури та докторантури ДВНЗ «УжНУ»


Запитує Наталія:
Доброго дня. Яка вартість навчання післядипломної освіти спец. українська філологія?

Відповідь:
Цьогорічна вартість післядипломної освіти спеціальність "українська філологія" становить 6250 грн за рік.


Запитує Адріана Широ:
Чи будуть при вступі на журналістику враховуватися творчі доробки (стаття в газеті)? Можливо за це отримати додатковий бал чи ні?

Відповідь:
Ні, додаткових балів для вступного конкурсу публікації в ЗМІ не додають. Але журналістський досвід однозначно стане вам у пригоді у творчому випробуванні, котре є профільним при вступі на цю спеціальність.


Запитує Алб Андрея:
Добрий день! Я цього року закінчила 4-ий курс на математичному факультеті в УжНУ. Чи можу я поступати на фізичний фак., і на якому курсі?

Відповідь:
Ви можете вступити на другий курс бакалаврату або на ОКР "спеціаліст" чи "магістр".


Запитує Коваль Віктор:
Доброго дня.Скажіть, будь ласка,я наступного року закінчу університет факультет ,,Економіка підприємства,,.Чи з цією освітою можу я отримати другу освіту - фармацевта? Дякую за відповідь

Відповідь:
Ні, не можете.


Запитує Яна:
Доброго дня! Мене цікавить питання,чи можливий вступ на медфак,на 2-й курс Лікувальна справа,з наявністю диплома молодшого спеціаліста за спеціальністю сестринська справа???

Відповідь:
Так, вступ на медфак можливий.


Запитує тетяна:
Добрий день,я закінчила Берегівський медичний коледж за спеціальністю сестринська справа. Чи можу я вступати на медичний факультет на спеціальність Лікувальна справа на ІІ курс?

Відповідь:
Можете.


Запитує Іван:
Чи можна вступити на магістратуру на денну форму (державний) по теперішній спеціальності (з дипломом бакалавра) і паралельно вступити на другу освіту та отримати ще один диплом через 2 роки? Дякую за відповідь!

Відповідь:
Одночасне навчання можливе за кількома програмами, напрямами або спеціальностями та формами навчання, крім двох денних.


Запитує Попович Яніна:
Доброго вечора,скажіть будь ласка я закінчила мединий факультет за напрямом "Сестринська справа"(бакалавр).Мене цікавить декілька питань: 1.На які спеціальності я можу поступити без ЗНО?(медичного спрямування) і на який курс 2.Чи можу я поступити на ФПО(реабілітація чи фармація)

Відповідь:

1) На медичні спеціальності не можна.

2) На ФПОДП - тільки на фізичну реабілітацію.Запитує Ярослава:
Доброго дня! Документи подали 10.07.а в списках абітурієнтів не числимося,можна дізнатися чому?подавали на 2-й курс лікувальна справа.списки оновлені 14.07

Відповідь:
Вкажіть, будь ласка,прізвище, ім’я по батькові та напрям (спеціальність).


Запитує Ярослава:

Булава Ярослава В'ячеславівна, Мікша Тетяна Василівна Лікувальна справа,на 2-й курс після закінчення коледжу


Відповідь:


Запитує Цікаво:
На яких умовах здійснюється вступ до аспірантури медичного факультету?

Відповідь:
Людина має мати диплом магістра. Якщо у вступника диплом спеціаліста, то треба мати 2 роки стажу після закінчення інтернатури з відповідної спеціальності.


Запитує Богдан:
Хочу запитати,якi фаховi iспити здають випускники мед. коледжу,закiнчивши з спецiальнiстю стоматолоr-ортопед,при вступi на 2 курс на факультет стоматологiя?

Відповідь:

Програма вступного випробування:

Спеціальність 7.12010005 «Стоматологія»Запитує Скраль Оксана:
Чи можу я подати електронну заяву на ІІ курс медичного факультету без ЗНО.

Відповідь:

Ні, не можете. Електронні заяви  тільки для вступників на основі повної загальної середньої освіти.Запитує Світлана:
Я маю право на позаконкурсне зарахування, а держмість лище 2- чи потраплю я на держзамовлення? Дякую!

Відповідь:
Те, чи увійдете Ви до списку вступників, рекомендованих до зарахування поза конкурсом, залежить від Вашого конкурсного балу.


Запитує Вася:
Коли цього року триватиме прийом документів в аспірантуру?

Відповідь:
Прийом документів в аспірантуру триватиме до 25 вересня.


Запитує Тетяна:
Чи можливо поступити в аспірантуру, з дипломом спеціаліста ,якщо немає рекомендаційного листа?

Відповідь:
Вступ без рекомендаційного листа у 2015-2016 роках можливий.


Запитує Катя:
Який план заходів на 1 вересня 2015 року для студентів 1 курсу? Чи будуть пари у студентів старших курсів?

Відповідь:

З програмою заходів на 1 вересня можете ознайомитися за посиланням: http://mediacenter.uzhnu.edu.ua/news/programa_svjatkuvannja_dnja_znan_u_dvnz_uzhnu/2015-08-01-2706.

У першого курсу пар не буде. У старшокурсників пари почнуться з 8.00. З розкладом можна буде ознайомитися вже 31 серпня у себе на факультеті.Запитує Іван:
Доброго дня. Цікавить питання. Я закінчив УжНУ рік назад і подаю документи в аспірантуру. Чи потрібно в цьому випадку мати рекомендаційний лист і відгук наукового керівника? І до якого числа подача документів? Дякую.

Відповідь:

Відгук наукового керівника обов'язковий, а рекомендацій лист - ні. Подача документів триватиме до 25 вересня.

Відділ аспірантури та докторантури ДВНЗ "УжНУ"


1-100 101-145