Середа, 17.07.24, 16:20 | Вітаю Вас Гість

Головна » Віртуальна приймальня » Друга вища освіта Запитати

Шановні користувачі й гості сайту!


Віртуальна приймальня Віртуальна приймальня створена, щоб полегшити ваше пряме спілкування з керівним складом університету та його підрозділів – ректором, проректорами, директорами інститутів, деканами нашого вишу.

На ваші запитання відповідатимуть працівники, до компетенції яких входить вирішення конкретних питань життєдіяльності закладу.

Звертаємо Вашу увагу, що у Віртуальній приймальні не публікуються листи / звернення, що містять рекламні матеріали та інформацію рекламного характеру.

Крім того, не беруться до розгляду запитання і звернення:
• відверто провокаційного спрямування;
• що містять ненормативну лексику й образливі висловлювання;
• які є дублікатами вже зафіксованих у розділі;
• котрі не стосуються діяльності університету і не належать до компетенції його посадових осіб.Запитує Ольга Михайлівна Маринець:
Чи можна в УжНУ здобути другу вищу освіту, а саме юридичну? Скільки коштує навчання? Та які умови вступу?

Відповідь:
Так, можна. Як і будь-де, друга освіта платна.
Вартість навчання – 10000 грн. Див. додаток «Розміри плати за навчання на 2013/2014 навчальний рік у ДВНЗ "Ужгородський національний університет"».
Інші умови вступу – на відповідній сторінці сайту УжНУ.
Приймальна комісія


Запитує Василь:
Чому в цьому році УжНУ не проводить набір для здобуття другої вищої освіти без відриву від виробництва осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра? (в минулому році така можливість була. В інших вузах за бакалаврами збереглося таке право)

Відповідь:
ДВНЗ "УжНУ" здійснює прийом на навчання осіб, які здобули базову або повну вищу освіту для здобуття ОКР "бакалавр" за іншим напрямом підготовки на старші курси у межах вакантних місць ліцензованого обсягу. Навчання можливе й без відриву від виробництва. Див. пп. 2.6, 2.7 Правил прийому до ДВНЗ "УжНУ", затверджених в установленому порядку і погоджених Міністерством освіти і науки України.
Приймальна комісія


Запитує Наталія: (NATALI060289)
Доброго дня! Скажіть чи можна у вашому університеті здобути другу вищу освіту "Психологія і педагогіка"?

Відповідь:
За напрямом «Психологія та педагогіка» післядипломна освіта в ДВНЗ «Ужгородський національтний університет» не провадиться.

Приймальна комісія ДВНЗ «УжНУ»Запитує Наталія:
Доброго дня! я б хотіла здати документи до вашого університету на другу вищу освіту на філолога.чи можна знади не оригінал медичної довідки а копію? бо оригінал я здала в інший університет, але передумала туди поступати.а документи мої не можуть повернути.

Відповідь:

Вам необхідно подати оригінал медичної довідки.

Приймальна комісіяЗапитує Ольга:
Доброго вечора. Маю диплом філолога УЖНУ , хотіла здобути ще психолога. Якщо я правильно зрозуміла післядипломна освіта університету не дає можливості здобути дану професію ?.. Що мені робити ? Вступати на психологію і вчитись ще 5 років? І яка оплата ? Сайт УЖНУ не працює...

Відповідь:

Для одержання цієї інформації Вам необхідно звернутися до представника відбіркової комісії відповідного факультету.

Можете зателефонувати до Приймальної комісії, Вас з’єднають: +380 (0312) 64-30-84.Запитує Секереш Вікторія Іванівна:
В листопаді 2015р. закінчую Львівську комерційну академію за спеціальністю "облік і аудит", магістр. Хочу працювати вчителем інформатики. Чи маю я право поступати в УжНУ з дипломом бакалавра на другу вищу освіту, і на який факультет (математичний чи інформаційних технологій)? Якщо так, то яка оплата і термін навчання? Дякую.

Відповідь:
На жаль, у листопаді у нас вступна кампанія не проводиться.
Приймальна комісія


Запитує Андрій Михайлович:
Добрий день! Чи є при вступі на магістра/спеціаліста підготовчі курси? Спец. інформатика.

Відповідь:
Ні, такої можлвості немає. Ліцензії на підготовчі курси ОКР "Магістр", "Спеціаліст" не передбачено. Функціонують тільки підготовчі курси для вступників на ОКР "Бакалавр".


Запитує Олександра:
Доброго дня! Хотіла поцікавитись чи можна піля першої вищої дошкільної освіти отримати післадипломну освіту філолога( англійської мови)?

Відповідь:
Можна.


Запитує Марія:
Цього року ще діє закон про оплату другої вищої освіти в УжНУ 25% від суми?

Відповідь:
Такого закону немає.


Запитує Алб Андрея:
Добрий день! Я цього року закінчила 4-ий курс на математичному факультеті в УжНУ. Чи можу я поступати на фізичний фак., і на якому курсі?

Відповідь:
Ви можете вступити на другий курс бакалаврату або на ОКР "спеціаліст" чи "магістр".


Запитує Коваль Віктор:
Доброго дня.Скажіть, будь ласка,я наступного року закінчу університет факультет ,,Економіка підприємства,,.Чи з цією освітою можу я отримати другу освіту - фармацевта? Дякую за відповідь

Відповідь:
Ні, не можете.


Запитує Іван:
Чи можна вступити на магістратуру на денну форму (державний) по теперішній спеціальності (з дипломом бакалавра) і паралельно вступити на другу освіту та отримати ще один диплом через 2 роки? Дякую за відповідь!

Відповідь:
Одночасне навчання можливе за кількома програмами, напрямами або спеціальностями та формами навчання, крім двох денних.


Запитує Анонім:

Добрий день Хочу вступити на інж-техн факультет. Маю диплом облік і аудит ужну (випуск 2013) Які є відмінності при вступі. Які екзамени / зно потрібно. Наразі є зно 2008 укр, математика


Відповідь:

Потрібну інформацію ви можете отримати у приймальній комісії.

Контакти: м. Ужгород, вул. Університетська, 14, кімн. 228
+38 (0312) 64-30-84, 066-5716240, 096-123-89-67
admission@uzhnu.edu.uaЗапитує світлана:

Доброго дня.Мені 35 років.Чи можливо у моєму віці навчатися заочно і здобути другу вищу освіту, чи існують обмеження у віці?


Відповідь:

Обмежень у віці для навчання нема.Запитує Олександ:

Я закінчив в 2007 році ОНУ ім. Мечникова за спеціальністю біологі, вчитель біології та хімії. Чи маю я змогу отримати другу вищу освіту Провізор? Дякую за відповідь!


Відповідь:

Потрібну інформацію ви можете отримати у приймальній комісії.

Контакти: м. Ужгород, вул. Університетська, 14, кімн. 228 +38 (0312) 64-30-84, 066-5716240, 096-123-89-67;

електронна адреса: admission@uzhnu.edu.uaЗапитує Олег:

Добрий день!! Мене цікавить питання чи можливо отримати другу вищу освіту на Кафедрі фізичного виховання за спеціальністю тренер. Перща освіта: закінчив історичний факультет УжНУ. Ну і якщо це можливо то хотілося б дізнатись умови вступу, термін і вартість навчання.


Відповідь:

Ні, не можна. Ця спеціальність ще не акредитована, є лише перший курс бакалаврату.

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"Запитує Чіприч Олеся Михайлівна:

Доброго дня. У мене повна вища освіта за спеціальнстю "Практична психологія". Чи можу я з цим дипломом вступити факультет післядипломної освіти на спеціальність "Фінанси" чи "Банківська справа"? Дякую


Відповідь:

Для вступу на основі ступеня бакалавра, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), необхідною умовою є успішне проходження додаткових вступних випробувань. Для такої категорії осіб встановлюються додаткові вимоги у частині строків навчання та виконання додаткового навчального плану впродовж першого року навчання.

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"Запитує Лариса:

Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можна у Вас отримати другу вищу освіту юридичну, якщо є диплом бакалавра іншої спеціальності?


Відповідь:

Для вступу на основі ступеня бакалавра, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), необхідною умовою є успішне проходження додаткових вступних випробувань. Для такої категорії осіб встановлюються додаткові вимоги у частині строків навчання та виконання додаткового навчального плану впродовж першого року навчання.

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"Запитує Олена:

Хотіла б подавати документи на другу вищу освіту (історичний факультет, спеціальність "Американістика"). Які правила вступу цього року і вартість навчання?


Відповідь:

ЗНО складати не потрібно. Для вступу на основі ступеня бакалавра, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), необхідною умовою є успішне проходження додаткових вступних випробувань.

Другу вищу освіту за спеціальністю "Американістика" в УжНУ поки здобути не можна, оскільки набір цього року проводиться тільки на освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра. Тобто туди можна  вступити тільки на 1 курс і навчатися всі 4 роки (див. додаток 1).

Ви можете вступати на інші спеціальності істфаку, де передбачено здобуття ОКР спеціаліста та магістра (див. додаток 4).

Розмір плати за навчання, програми вступних випробувань та іншу інформацію ви можете знайти на сайті Ужгородського національного університету в розділі "Абітурієнту", обравши там підрозділ "Спеціаліст, магістр".

 Запитує Вікторія:

Добрий день. У 2005 році отримала диплом спеціаліста за спеціальністю '' французька мова та література''. Як здобути другу вищу освіту за спеціальністю ''англійська мова. Які умови, термін навчання, плата?


Відповідь:

Здобути другу вищу освіту за вказаною спеціальністю ви можете через перехресний вступ на основі диплома бакалавра. Вступ передбачає співбесіду, фаховий іспит та іспит з іноземної мови. Ви можете вступати  на ОКР спеціаліста і магістра. Документи потрібно подати особисто у приймальну комісію УжНУ до 20 липня. 

Потрібну інформацію можна знайти на сайті УжНУ у розділі "Абітурієнту".