Середа, 17.07.24, 16:20 | Вітаю Вас Гість

Головна » Віртуальна приймальня » Вступ до університету Запитати

Шановні користувачі й гості сайту!


Віртуальна приймальня Віртуальна приймальня створена, щоб полегшити ваше пряме спілкування з керівним складом університету та його підрозділів – ректором, проректорами, директорами інститутів, деканами нашого вишу.

На ваші запитання відповідатимуть працівники, до компетенції яких входить вирішення конкретних питань життєдіяльності закладу.

Звертаємо Вашу увагу, що у Віртуальній приймальні не публікуються листи / звернення, що містять рекламні матеріали та інформацію рекламного характеру.

Крім того, не беруться до розгляду запитання і звернення:
• відверто провокаційного спрямування;
• що містять ненормативну лексику й образливі висловлювання;
• які є дублікатами вже зафіксованих у розділі;
• котрі не стосуються діяльності університету і не належать до компетенції його посадових осіб.Запитує Михайло:
З першого серпня починається перша хвиля зарахування до УжНУ. Потім буде друга, третя. Зі своїми балами я не проходжу на бюджет. Чи можна укласти контракт швидше, не чекаючи закінчення зарахування на держбюджет?

Відповідь:
З 1 серпня можете звертатися до голови відбіркової комісії факультету, на який вступаєте, з цього питання.
Приймальна комісія


Запитує Микола:
Коли в УжНУ закінчується третя хвиля зарахування? Чи можна якось попасти на місце держзамовлення після її закінчення?

Відповідь:
Третя хвиля зарахування завершується 10 серпня. Потрапити на місце державного замовлення можна за умови наявності вакантних місць та у разі вчасного (до 10 серпня включно) подання оригіналів документів. По більш детальну інформацію звертайтеся до відбіркової комісії факультету, на який вступаєте.

Приймальна комісія


Запитує Магдалина:
Після коледжу "Монадa" для вступу в УЖНУ що потрібно здавати

Відповідь:
Для відповіді на Ваше питання потрібно дещо уточнити. Яка саме інформація щодо умов вступу до ДВНЗ "Ужгородський національний університет" Вас цікавить? За яким напрямом підготовки чи спеціальністю плануєте вступати?

За детальною інформацією можете звернутися у приймальну комісію університету чи зателефонувавши за номером 8 (0312) 64-30-84. Правила прийому до ДВНЗ "Ужгородський національний університет" на 2014 рік розміщені на офіційному сайті УжНУ.


Запитує Богдан:
Шановна приймальна комісіє! Звертаюся до Вас з проханням надати інформацію про можливість вступу з дипломом бакалавра одного з вузів (інститут) Закарпаття (економічний ф-т, кафедра фінансів) на ОКР "магістр" до УжНУ (екон. ф-т, кафедра фінансів). Які в мене права, обов’язки, перспективи вступу?

Відповідь:
Оскільки йдеться про ту саму спеціальність і той самий напрям підготовки, то Ви можете вступати до УжНУ для здобуття ОКР "магістр" на загальних підставах. Детальніше ознайомитись з правилами прийому можна тут.

Приймальна комісія


Запитує Христина Антоник:
Доброго дня. Чи виділяються місця для навчання за державні кошти для вступників на 2 і 3 курси, які здобули ОКР "молодший спеціаліст"? (напрям "Правознавство") Дякую!

Відповідь:

Прийом на 2 і 3 курси за вказаним напрямом підготовки провадиться на вакантні місця.

Державні місця виділяють на 1 курс зі скороченим терміном навчання (2 роки).

По детальнішу інформацію звертайтесь до приймальної комісії ДВНЗ «Ужгородський національний університет».Запитує Мирослава Балега:
1. Я закінчую Берегівський медичний коледж за спеціальністю (сестринська справа). Чи можу я вступати на медичний факультет на спеціальність Лікувальна справа на ІІ курс? Чи передбачені бюджетні місця на 2014 рік чи лише контракт.

2. Якщо контракт, то чи можливо навчатися в УЖНУ за Постановою КМУ від 16.06.2003 № 916 (остання редакція від 13.09.2011) «Про затвердження Порядку надання цільових пільгових державних кредитів для здобуття вищої освіти».

Відповідь:

Ви маєте право вступати на обраний напрям підготовки й відповідний курс навчання на контрактній основі. Бюджетні місця на ІІ курс додатково не виділяються.

Ваше питання щодо можливості навчання на умовах пільгового державного кредиту переадресовано юристу, відповідь очікуємо.

Приймальна комісія

Приймальна комісія


Запитує Каріна:
Скажіть, будь ласка, чи треба подавати оригінал атестата при вступі на заочну форму навчання? Дякую!

Відповідь:

Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто оригінал документа державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього. 

На вимогу вступника Приймальна (відбіркова) комісія засвідчує копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, додатка до нього і сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання. Усі копії документів засвідчуються за оригіналами Приймальною (відбірковою) комісією або в установленому законодавством порядку. Копії документів без пред’явлення оригіналів не розглядаються.

Особи, які подали заяви в паперовій або в електронній формі та беруть участь у конкурсному відборі, після прийняття Приймальною комісією рішення про рекомендування до зарахування , зобов’язані виконати вимоги для зарахування на місця державного замовлення: подати особисто оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього, медичної довідки, сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання та інших документів, передбачених Умовами прийому та Правилами прийому, до Приймальної комісії. При одночасному навчанні за кількома формами (окрім двох денних) оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, додатка до нього державного зразка, а також оригінали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання зберігаються у вищому навчальному закладі за місцем навчання за державним замовленням або за рахунок державних пільгових довгострокових кредитів протягом усього строку навчання. При одночасному навчанні за двома освітньо-професійними програмами за напрямами або спеціальностями за місцем навчання за кошти фізичних та юридичних осіб у вищому навчальному закладі зберігаються завірені копії документа державного зразка про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень і додатка до нього, копії сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Зазначені копії документів зберігаються у вищому навчальному закладі протягом строку навчання разом з оригіналом довідки вищого навчального закладу, у якому зберігаються оригінали цих документів. Довідка видається на вимогу студента вищим навчальним закладом, у якому зберігаються оригінали цих документів.

Приймальна комісіяЗапитує Марина:
Доброго дня! Я навчаюся в педучилищі, з вересня на 4-му курсі. Але хочу вступати в УжНУ на біологію заочно. В педучилищі має зберігатися мій атестат до закінчення навчання, і його мені видадуть тільки після закінчення 4 курсу. Якщо мене зараховують на біологію, я маю здати оригінал атестата. Але якщо мені не видадуть його, достатньо тільки копія?

Відповідь:
При подачі документів – пред’явлення оригіналів обов’язкове (жодні копії без пред’явлення оригіналів не розглядаються), надалі, якщо людина навчається за державним замовленням, то оригінал обов’язково зберігається за місцем навчання, якщо за контрактом – у вузі може зберігатися довідка про місцезнаходження оригіналу.


Запитує Бірюкова Олена:
Я закінчила навчання у стрийському коледжі за спеціальністю «Правознавство». Чи можу я вступити на 3-й курс юридичного факультету УжНУ? Потрібне ЗНО?

Відповідь:

Відповідно до Правил прийому до ДВНЗ "Ужгородський національний університет", виш приймає на перший (зі скороченим терміном навчання) або другий (третій) курс (з нормативним терміном навчання на вакантні місця) осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, на визначену кількість місць для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра (спеціаліста медичного спрямування) за умови вступу на споріднений напрям підготовки (спеціальність медичного спрямування) (див. додаток 3).

Для конкурсного відбору осіб при прийомі на навчання за скороченими термінами підготовки бакалавра (на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст") конкурсний бал, який вноситься до Єдиної бази, є результатом фахового вступного випробування.

Фахове випробування проводиться у формі письмового тестування та оцінюється за шкалою від 100 до 200 балів. Програми фахових вступних випробувань при прийомі на навчання за скороченими термінами підготовки бакалавра (на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст") розробляються і затверджуються ДВНЗ "УжНУ" не пізніше ніж за чотири місяці до початку прийому документів та оприлюднюються на інформаційних стендах Приймальної комісії та веб-сайті ДВНЗ "УжНУ".

Приймальна комісіяЗапитує Жанна:
Скажіть, будь ласка, коли буде відомо кількість місць на держзамовлення?

Відповідь:

Державне замовлення 2014 року оприлюднено на сайті Міністерства освіти і науки України.

Рішення Приймальної комісії стосовно розподілу обсягу державного замовлення у межах ліцензійного обсягу за факультетами, спеціалізаціями, мовами тощо щодо кожного напряму підготовки (спеціальності) буде прийняте не пізніше трьох календарних днів після доведення ДВНЗ "УжНУ" державного замовлення.

Після цього  інформацію буде розміщено на  стендах Приймальної комісії та веб-сайті ДВНЗ "УжНУ".

Приймальна комісіяЗапитує ольга:
Чи можна подати документи через інтернет на спеціаліста, якщо я проживаю в м.Донецьк, виїхати я не можу?

Відповідь:

Тільки на спеціаліста медичного спрямування.

Приймальна комісіяЗапитує Олександр: (XSlimCalli)
Доброго дня. Я закінчив Берегівський медичний коледж... Чи можу я вступити в УжНУ без ЗНО на 2-й курс, спеціальність «Лікувальна справа»?

Відповідь:
Так, можете.
Приймальна комісія


Запитує Вікторія:
Доброго дня. На сьогоднішній день в мене є диплом спеціаліста по праву. До УЖНУ на юридичне відділення мені потрібно йти після спеціаліста на бакалавр чи магістр?

Відповідь:
Уточніть, будь ласка, який навчальний заклад Ви закінчили.


Запитує Запитує Абітурієнт:
Доброго дня! В понеділок (21 липня) я подав документи (оригінали) на хімічний факультет вашого університету, я є призером ІІІ етапу МАН (3 місце), а на Інформаційній системі "конкурс" досі немає інформації про мої повноправні 30 балів! Будь ласка, скажіть яка причина такого казусу? Бали були завірені у юриста приймальної комісії!

Відповідь:
Ваші бали враховані. Ви вже зараховані на бюджетне місце. Вітаємо!


Запитує Світлана:
Скажіть, будь ласка, чи можу я подати документи на бакалавра електронною формою подачі?

Відповідь:
Так, можете.


Запитує Саша:
У якому вигляді буде здаватися вступний іспит, у вигляді тестів, чи в якомусь іншому??? Надайте будь-ласка цю інформацію в повному обсязі... не можу знайти на сайті:( (Сестринська справа та лік. справа)...

Відповідь:
У вигляді тестування.


Запитує леся:
Коли буде змінено рейтингові списки абітурієнтів? На сьогодні один і той же абітурієнт знаходиться на 4-факультетах, хто попав на держзамовлення, мали подати оригінали.

Відповідь:
Списки буде оновлено 8 серпня.


Запитує Тетяна:
Доброго дня, скажіть, будь ласка, чи можна пройти на платне навчання з загальною кількістю балів 489, на фармацію? Дуже хочу до вас,не знаю, як поступити і коли приїхати, бо живу за 500 км від Ужгорода.

Відповідь:

Для одержання цієї інформації Вам необхідно звернутися до представника відбіркової комісії відповідного факультету.

Можете зателефонувати до Приймальної комісії, Вас з’єднають: +380 (0312) 64-30-84.Запитує сакаль анжеліка:
чи можна вчитись на державному у Мукачівському гуманітарно-педагогічному коледжі (молодший спеціаліст) і паралельно поступити на заочне на філологію (бакалавр) в Ужну на державне навчання ?? якщо так / ні, то чому???

Відповідь:
Одночасне навчання можливе за кількома програмами, напрямами або спеціальностями та формами навчання, крім двох денних, одна з яких за державним замовленням.


Запитує Вікторія:
Доброго дня! Скажіть чи будуть опубліковані на сайті списки зарахованих на навчання на основі ОКР "Молодший спеціаліст" (2-3 курс)? Дякую!

Відповідь:
Рейтингові списки будуть завантажені упродовж дня.


Запитує МИХАЙЛО:
Запитує, Михайло. Добрий день. У 2015 році я хочу вступати в УжНУ, на Інженерно-технічний факультет, на спеціальності електронні системи або комп’ютерні системи і мережі ( ще точно не визначився ). Прошу відповісти з яких предметів потрібні сертифікати ЗНО, для вступу на вказані спеціальності.

Відповідь:

Усю необхідну інформацію можете отримати тут.Запитує Любомир:
Добрий день!Хочу вас запитати чи можу я вступити на другий курс вашого університету на факультет стоматологія після закінчення коледжу Медик з спеціальністю яку я здобуду в 2015 році Зубний Технік?чи потрібно мені ЗНО?а якщо ні та які інші іспити або тестуваня?

Відповідь:
Ви можете вступити на другий курс стоматологічного факультету за наявності у Вас диплома молодшого спеціаліста за спеціальностями "стоматологія" або "стоматологія ортопедична".
http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/4645

Для конкурсу враховується результат фахового вступного випробування (з коефіцієнтом 0,4), середній бал диплома молодшого спеціаліста (з коефіцієнтом 0,6) та додаткові бали за наукові та творчі здобутки.
Детальніше - у правилах прийому:
http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/abiturient-rules

Програма фахового вступного випробування буде опублікована на сайті до 01 квітня, минулорічна:
http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/2094
 

З найкращими побажаннями,
Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"Запитує Тетяна:
Добрий день! Хочу спитати, чи можливий вступ цього року на медичний факультет після закінчення Берегівського медичного коледжу на 2 курс, без ЗНО.

Відповідь:
Так, можливий.

Для вступників на основі ОКР "молодший спеціаліст":
Початок прийому заяв та документів – 10 липня.
Закінчення прийому заяв та документів – о 18.00 годині 24 липня.
Строки проведення фахових вступних випробувань – 25 липня – 01 серпня.
Термін оприлюднення рейтингового списку вступників – не пізніше 12.00 години 3 серпня.
Для конкурсного відбору осіб при прийомі на навчання за скороченими термінами підготовки бакалавра та спеціаліста медичного спрямування (на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст") конкурсний бал, який вноситься до Єдиної бази, обчислюється як сума:
– середнього бала документа про здобутий освітньо-кваліфі­ка­ційний рівень, помноженого на ваговий коефіцієнт 0.6; – результату фахового вступного випробування, помноженого на ваговий коефіцієнт 0.4.
До конкурсного бала додається додатковий бал Д, який нараховується за наукові (творчі) здобутки вступника.
Приймальна комісія


Запитує Уляна:
я закінчую Луцький базовий медичний коледж..чи можу я поступити без зно на факультет мед.спрямування?????? на заочну чи денну форму навчання??? на платне чи державне?

Відповідь:

Ви можете вступати на напрям підготовки "Сестринська справа" (денна форма, навчання 2 роки, є державне замовлення 20 осіб) і, залежно від Вашої спеціальності, - на спеціальності "Лікувальна справа" або "Стоматологія" (на 2 курс,  денна форма, нема держзамовлення) за фаховим вступним випробуванням.

Деталі: http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/abiturient/bachelor

http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/2066Запитує СТУДЕНТ:
Який перелік документів для вступу на магістратуру (денну і заочну)? Та чи обовязково потрібна медична довідка?

Відповідь:

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

– документ державного зразка про раніше здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього – тільки копії;

– копію ідентифікаційного коду;

– копію документа, що посвідчує особу та громадянство;

– шість кольорових фотокарток розміром 3 × 4 см;

– якщо вступник чоловічої статі, - потрібне військове приписне.

Медична довідка цьогоріч непотрібна.

Прийом документів здійснюється з 6 по 16 липня 2015 року.Запитує тетяна:
Доброго дня! Після Берегівського медколеджу можна вступити на ІІ курс факультету здоров’я людини (заочна форма)?

Відповідь:
У жодному випадку. На другий курс вказаного факультету можна вступати за наяності диплома молодшого спеціаліста з спеціальності 5.01020101 "фізичне виховання". У Вашому випадку необхідні ЗНО та проходження творчого конкурсу


Запитує Михайло:
Моя дочка хоче вступати до університету після Міжгірського медичного коледжу. Які документи потрібно подавати до приймальної комісії. Чи потрібна медична довідка, довідка про гірський статус, довідка про склад сімї. Ніде не можемо знайти повний, детальний перелік документів. Дякую.

Відповідь:
Добрий день!
Запитувана інформація розміщена у відкритому доступі з 6 грудня 2014 року!
Правила прийому до ДВНЗ "УжНУ": http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/get/4567
Роз’яснення для вступників: http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/abiturient/bachelor

"6.4. Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто:

– документ, що посвідчує особу та громадянство (відповідно до статті 5 Закону України "Про громадянство України"), військовий квиток або посвідчення про приписку, свідоцтво про народження – для осіб, які за віком не мають паспорта, або інший документ, який посвідчує особу і громадянство;

– документ державного зразка (оригінал) про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;

– сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти).

На вимогу вступника Приймальна (відбіркова) комісія засвідчує копії документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, додатка до нього та сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання.

6.5. До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

– документ державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього – за особистим вибором оригінали або копії;

– сертифікат (сертифікати) відповідного рівня зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти) – за особистим вибором оригінали або копії;

– копію документа, що посвідчує особу та громадянство;

– шість кольорових фотокарток розміром 3 × 4 см.

Вступники на навчання за ступенем бакалавра напряму підготовки «Здоров’я людини» додатково подають медичну довідку із Закарпатського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру.

Інші документи або їх копії подаються вступником, якщо це викликано особливими умовами зарахування за відповідними напрямами підготовки (спеціальностями), установленими законодавством, у строки, визначені для прийому документів, але не пізніше строків, установлених у розділі V цих Правил прийому, для прийняття Приймальною комісією першого рішення про рекомендування вступників до зарахування."
 

У випадку, про який йдеться, це означає, що необхідно при подачі документів особисто пред’явити паспорт, оригінал диплома молодшого спеціаліста та додатку до нього, шість кольорових фотокарток розміром 3 × 4 см, а у приймальну комісію здати заяву (заповнену при подачі документів), копію паспорта, оригінали або копії диплома молодшого спеціаліста та додатку до нього (завірені в установленому порядку (нотаріально) або у приймальній комісії) та шість кольорових фотокарток розміром 3 × 4 см. Якщо вступник належить до пільгових категорій (розділи 12-13 Правил прийому) - то відповідні документи. Гірський статус населеного пунту пільг не дає

Особливості вступу після коледжу:

Для конкурсного відбору осіб при прийомі на навчання за скороченими термінами підготовки бакалавра та спеціаліста медичного спрямування (на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст") конкурсний бал, який вноситься до Єдиної бази, обчислюється як сума:

– середнього бала документа про здобутий освітньо-кваліфі­ка­ційний рівень (диплома молодшого спеціаліста), помноженого на ваговий коефіцієнт 0.6;

– результату фахового вступного випробування (програми випробувань - http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/2066, терміни - 25 липня - 01 серпня), помноженого на ваговий коефіцієнт 0.4. 

До конкурсного бала додається додатковий бал Д, який нараховується за наукові (творчі) здобутки вступника.

З найкращими побажаннями – Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"


Запитує Адріана Широ:
Чи будуть при вступі на журналістику враховуватися творчі доробки (стаття в газеті)? Можливо за це отримати додатковий бал чи ні?

Відповідь:
Ні, додаткових балів для вступного конкурсу публікації в ЗМІ не додають. Але журналістський досвід однозначно стане вам у пригоді у творчому випробуванні, котре є профільним при вступі на цю спеціальність.


Запитує Яна:
Доброго дня! Мене цікавить питання,чи можливий вступ на медфак,на 2-й курс Лікувальна справа,з наявністю диплома молодшого спеціаліста за спеціальністю сестринська справа???

Відповідь:
Так, вступ на медфак можливий.


Запитує тетяна:
Добрий день,я закінчила Берегівський медичний коледж за спеціальністю сестринська справа. Чи можу я вступати на медичний факультет на спеціальність Лікувальна справа на ІІ курс?

Відповідь:
Можете.


Запитує Попович Яніна:
Доброго вечора,скажіть будь ласка я закінчила мединий факультет за напрямом "Сестринська справа"(бакалавр).Мене цікавить декілька питань: 1.На які спеціальності я можу поступити без ЗНО?(медичного спрямування) і на який курс 2.Чи можу я поступити на ФПО(реабілітація чи фармація)

Відповідь:

1) На медичні спеціальності не можна.

2) На ФПОДП - тільки на фізичну реабілітацію.Запитує Ярослава:
Доброго дня! Документи подали 10.07.а в списках абітурієнтів не числимося,можна дізнатися чому?подавали на 2-й курс лікувальна справа.списки оновлені 14.07

Відповідь:
Вкажіть, будь ласка,прізвище, ім’я по батькові та напрям (спеціальність).


Запитує Ярослава:

Булава Ярослава В'ячеславівна, Мікша Тетяна Василівна Лікувальна справа,на 2-й курс після закінчення коледжу


Відповідь:


Запитує Богдан:
Хочу запитати,якi фаховi iспити здають випускники мед. коледжу,закiнчивши з спецiальнiстю стоматолоr-ортопед,при вступi на 2 курс на факультет стоматологiя?

Відповідь:

Програма вступного випробування:

Спеціальність 7.12010005 «Стоматологія»Запитує Скраль Оксана:
Чи можу я подати електронну заяву на ІІ курс медичного факультету без ЗНО.

Відповідь:

Ні, не можете. Електронні заяви  тільки для вступників на основі повної загальної середньої освіти.Запитує Наташа:

Доброго дня. Чи виділяються місця для навчання за державні кошти для вступників на 2 і 3 курси, які здобули ОКР "молодший спеціаліст"? (напрям "Економіка підприємства") Дякую!


Відповідь:

Отримати потрібну інформацію ви можете у приймальній комісії УжНУ.

Контакти: +38 (0312) 64-30-84, 066-5716240, 096-123-89-67
admission@uzhnu.edu.uaЗапитує Вікторія:

Доброго дня ,скажіть будь-ласка чи можливий вступ без складання ЗНО,після отримання диплома "молодшого спеціаліста"за спеціальністю " Лікувальна справа",на заочну форму навчання спеціальніть "фармація"?


Відповідь:

В УжНУ немає ліцензії на заочну форму навчання із спеціальності "фармація".

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"Запитує Зельська Юлія Іванівна:

Після закінчення ЧДМК за спеціальністю сестринська справа чи можу я стати лікарем Яку я можу здобути спеціальність


Відповідь:

Ви можете вступити на другий курс медичного факультету за спеціальністю "Лікувальна справа" (навчання за кошти фізичних, юридичних осіб).

Конкурсний бал вступника обчислюється як сума:
– середнього балу диплома молодшого спеціаліста, помноженого на ваговий коефіцієнт 0.6;
– результату фахового вступного випробування, помноженого на ваговий коефіцієнт 0.4.

Ваша майбутня спеціальність визначається навчальними планами медичного факультету (f-medics@uzhnu.edu.ua).

Програми випробувань - на сайті УжНУ.

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"Запитує Ірина:

Доброго дня!Чи можу я вступити на ІІ курс медичного факультету,після закічення Берегівського мед. коледжу за спеціальністю "Акушерська справа"?


Відповідь:

Отримати потрібну інформацію ви можете у приймальній комісії УжНУ.

Контакти: +38 (0312) 64-30-84, 066-5716240, 096-123-89-67
admission@uzhnu.edu.uaЗапитує Наталія:

які бали потрібно набрати щоб вступити до стоматологічного факультету? проводиться конкурс?


Відповідь:

Отримати потрібну інформацію ви можете у приймальній комісії УжНУ.

Контакти: +38 (0312) 64-30-84, 066-5716240, 096-123-89-67
admission@uzhnu.edu.uaЗапитує Еніка:

Доброго дня!Я закінчила Берегівський медичний коледж в 2015 році.Закінчила з відзнакою спеціальність (лікувальна справа), працювала декілька місяців, після чого вийшла в декретну відпустку. Чи можу в 2016 поступати без ЗНО на 2 курс (лікувальна справа)???


Відповідь:

Так, можете. Вам необхідно особисто подати документи і скласти фахове вступне випробування.

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"Запитує Аліна: (andrievskanatacha)

скажіть будь ласка, чи можна після закінчення медичного коледжу з спеціальності Фармації,поступити на цю ж спеціальність у ВНЗ на 2 чи 3 курс?і як, здаючи вступні екзамени?


Відповідь:

Так, можна за результатами фахового вступного випробування і за наявності вакантних місць.

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУЗапитує Андрій:

Якщо я планую вступати на медичний факультет(після 11-го класу) то при подачі електронної заяви я повинен обрати освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста, а не бакалавра, так?


Відповідь:

Ні, ви повинні обрати освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра. На спеціаліста вступають після закінчення бакалаврату.Запитує Анастасія:

Скажіть, будь ласка, чи можна готуватися до фахового іспиту на другий курс на спеціаліста після закінчення медичного коледжу використовуючи базу Крок М? Якщо так, то яку саме: Лікувальна справа чи Сестринська?


Відповідь:

Потрібну інформацію ви можете знайти на сайті УжНУ у розділі "Абітурієнту", обравши там підрозділ "Бакалавр", а далі "Вступникам на медичні та фармацевтичні спеціальності на основі здобутого ОКР "молодший спеціаліст" – фахові вступні випробування".Запитує Оксана:

Якщо отриманий диплом спеціаліста за напрямом "Право" за державним замовленням, чи маю я право вступити на магістратуру також з напряму "Право" за кошти держ.бюджету?


Відповідь:

Щодо цього питання вам потрібно проконсультуватися у юриста в УжНУ (вул. Університетська, 14, ІІ поверх, ауд. 232).Запитує Марія:

Я здала документи до УжНУ на фізичну реабілітацію на заочну форму навчання ще 12. 07. Скажіть будь ласка чому мене ще й досі нема в рейтингових списках??


Відповідь:

Документи на заочну форму навчання на всі факультети УжНУ подаються тільки у паперовому вигляді. Якщо ви подали саме так, то мали отримати розписку з приймальної комісії, яка є підтвердженням, що ви внесені до бази. З цією розпискою ви повинні з'явитися 25 липня на 9.30 на творчий конкурс з фізичної підготовленості, який є обов'язковим для вступу на вибрану вами спеціальність.

У рейтингових списках ви себе не бачити, тому що система не встигає оновлюватися і "зависає", як пояснюють у приймальній комісії. Всю потрібну інформацію ви можете з'ясувати у приймальній комісії (вул. Університетська, 14, кім.228).

 Запитує Оксана:

Я подала заяви на заочну форму навчання у декілька ВНЗ. Скажіть, будь лака, якщо я проходжу у одному з них на державне замовлення чи анулюються всі інші мої заяви автоматично? і чи маю я право вибору? Дякую.


Відповідь:

Якщо ви подали заяви тільки на заочну форму навчання, то жодна з них не буде анульована. Тобто ви маєте право вибрати, куди подавати оригінали документів.

Якщо ж подавали і на денну форму, то рекомендувати до зарахування на держзамовлення будуть тільки на 1 спеціальність у конкретному виші, де ви пройшли за рейтингом. Навчання в інших можливе тільки на платній основі.Запитує Masha:

Чи можу я обирати місце навання при вступі на заочну форму і на держ замовлення і на контракт, чи всі інші заяви крім тієї, що на держ замовлення анулюються?


Відповідь:

Ви маєте право обирати, бо заяви, якщо подані тільки на заочну форму, не анульовуються. Також паралельно ви можете вчитися заочно на 2-ох факультетах: на одному на держзамовленні (якщо ви пройшли), а на іншому - на контрактній основі.Запитує Микола:

Чи можу я потсупити в університет після 11 класу? І на який ОКР


Відповідь:

Можете, але лише склавши ЗНО з тих предметів, які потрібні для вступу на обраний вами факультет.

Після 11 класу здобувають ОКР бакалавра.