Середа, 17.07.24, 17:25 | Вітаю Вас Гість

Головна » Віртуальна приймальня » Вступ з дипломом іншого напряму підготовки Запитати

Шановні користувачі й гості сайту!


Віртуальна приймальня Віртуальна приймальня створена, щоб полегшити ваше пряме спілкування з керівним складом університету та його підрозділів – ректором, проректорами, директорами інститутів, деканами нашого вишу.

На ваші запитання відповідатимуть працівники, до компетенції яких входить вирішення конкретних питань життєдіяльності закладу.

Звертаємо Вашу увагу, що у Віртуальній приймальні не публікуються листи / звернення, що містять рекламні матеріали та інформацію рекламного характеру.

Крім того, не беруться до розгляду запитання і звернення:
• відверто провокаційного спрямування;
• що містять ненормативну лексику й образливі висловлювання;
• які є дублікатами вже зафіксованих у розділі;
• котрі не стосуються діяльності університету і не належать до компетенції його посадових осіб.Запитує Юрій: (Lomakin)
З вересня цього року можна поступати на навчання до університетів на основі диплому бакалавра за іншим напрямком навчання. на конкретному прикладі скажіть будь-ласка, чи маю я право навчатися за цією програмою?

Відповідь:
Зверніться, будь ласка, ще раз до тексту Наказу МОН: експеримент розпочнеться 1 вересня 2014 року! Пункти 3.1., 4.1., 4.2 Наказу містять відповіді на Ваші запитання.
Приймальна комісія


Запитує Маргарита:
Щиро вдячна Вам за розяснення мого питання та прошу вибачення за те, що турбую Вас, але дуже чекаю вашої відповіді: Чи можливо, закінчивши 3 курс цієї спеціальності (журн), вступити на 4 укр. мови? та що для цього потрібно (іспити чи доплата за навчання) та якщо можна описати кроки для вирішення цього завдання. Ваша відповідь мені дуже допоможе. Дякую.

Відповідь:
Оскільки це різні напрями підготовки, то Ви маєте пройти процедуру переведення зі спеціальності "журналістика" на спеціальність "українська мова та література", склавши при цьому академрізницю. Детальнішу інформацію Вам можуть надати у студентському відділі УжНУ.

Приймальна комісія


Запитує Маргарита:
Чи можливо з дипломом бакалавра за спеціальністю "Журналістика" вступити на навчання для здобуття ОКР магістра за напрямком українська мова та література (або українська мова)? (Не змушуйте, будь ласка перечитувати Правила Прийому. Завчасно велике Вам спасибі!

Відповідь:
Вступ з дипломом бакалавра однієї спеціальності (наприклад, «Журналістика») унеможливлює вступ на навчання для здобуття ОКР «магістр» іншої спеціальності. Наразі єдиною підставою для вступу на ОКР «магістр» певної спеціальності є диплом бакалавра того ж напрямку.

Проте Ви можете вступити на старші курси бакалаврату спеціальності, що Вас цікавить (2–3 курс), та скласти всі необхідні іспити екстерном. Для цього створюється індивідуальний графік навчання. А вже потім вступати в магістратуру або ж одразу вступити на факультет післядипломної освіти за спеціальністю, що Вас цікавить.

Приймальна комісія


Запитує Алла:
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, що треба складати, аби вступити на відділення психології, на основі диплома спеціаліста з філології (укр. мова та література); скільки триває навчання і яка вартість? Вельми вдячна!

Відповідь:

Під час вступної кампанії слід скласти профільний іспит з біології, аби вступити на старші курси (2 чи 3) для здобуття ОКР «Бакалавр».

Академічну різницю визначатиме деканат відповідного структурного підрозділу, а відповідно – й курс, на який будете зараховані.

Приймальна комісія ДВНЗ «УжНУ»Запитує Віта:
ЧИ можна спеціалісту з біології (фізіологія людини і тварини)вступити до магістратури по "Лікувальній справі"

Відповідь:
Не можна.


Запитує Моргачов Ілля Вікторович:
Чи можна поступити на навчання на ОКР "Спеціаліст" з дипломом бакалавра іншого напряму?

Відповідь:
Можна за умови додаткового вступного випробування з фаху. По детальнішу інформацію звертайтеся до приймальної комісії: 031 264 30 84, 050 664 79 04, 096 123 89 67.


Запитує Олеся:
Згідно Правил прийому до ДВНЗ "УжНУ" у 2015 році для здобуття ОКР "магістр" на основі бакалавра з не спорідненої спеціальності сказано, що можна пройти вступне випробування у формі співбесіди. Чи це дійсно так? (Маю на увазі вступ на фінанси на основі диплому бакалавра з обліку, склавши при цьому це вступне випробування, про яке йдеться у Правилах). Дякую

Відповідь:
У цьому випадку попередньо складається додаткове вступне випробування у формі співбесіди за нормативною частиною освітньо-професійної програми підготовки бакалавра з напряму, який відповідає спеціальності вступу (фінанси і кредит). За умови успішного проходження такого випробування абітурієнт допускається до вступних випробувань з іноземної мови та фаху.
Приймальна комісія ДВНЗ «УжНУ»


Запитує Віка:
Чи можна з дипломом бакалавра за напрямом "журналістика" вступати на магістратуру укр.мова та література при цьому склавши вступне випробування у вигляді співбесіди? Якщо так, то напишіть, будь ласка докладніше на яких умовах чи це стосується тільки економічного факультету?

Відповідь:
Особи, які вступають до ДВНЗ «УжНУ» для здобуття ступеня магістра і освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста на основі ступеня бакалавра, здобутого за неспорідненим напрямом, попередньо складають додаткове вступне випробування у формі співбесіди за нормативною частиною освітньо-професійної програми підготовки бакалавра з напряму, який відповідає спеціальності вступу. За умови успішного проходження додаткового вступного випробування вони допускаються до подальших вступних випробувань.

– вступного фахового випробування;
– вступного випробування з іноземної мови.
Приймальна комісія


Запитує Евгенія:
Добрий день!Чи можливий вступ на магістратуру за спеціальністю корекційна освіта(логопедія), якщо в мене диплом бакалавра соціальна робота?

Відповідь:
В УжНУ такої спеціальності нема.

Приймальна комісія.


Запитує Любов Андріївна:
Чи можна цього року поступати на математичний факультет, маючи диплом бакалавра економічного факультету?

Відповідь:
Так, можна. За умови складання додаткового вступного випробування такі абітурієнти допускаються до вступних випробувань з фаху та іноземної мови при вступі на навчання за ОПП спеціаліста/магістра. Або ж, за результатами співбесіди можуть бути зараховані на другий (третій) курс на навчання за ОПП бакалавра.
З найкращими побажаннями –
Приймальна комісія ДВНЗ «УжНУ»


Запитує Діана:
Чи можу я поступати до УжНУ на 5 курс на туризм, з дипломом бакалавра готельно-ресторанної справи(МДУ)?

Відповідь:
Так, за умови успішного складання додаткового вступного випробування, Ви можете бути допущені до основних випробувань: фахового та з іноземної мови (у магістратуру), склавши їх - до конкурсу. Необхідні програми випробувань можна знайти за посиланням: http://www.uzhnu.edu.ua/uk/infocentre/2034


Запитує Наталія:
Доброго дня. Яка вартість навчання післядипломної освіти спец. українська філологія?

Відповідь:
Цьогорічна вартість післядипломної освіти спеціальність "українська філологія" становить 6250 грн за рік.


Запитує Анатолій Фурманкевич:

Підкажіть мені будьласка чи потрібно мені проходити. тести .,коли я маю освіту "бакалавра" (економічну) щоб отримати освіту "психологіі' ..? Дякою!


Відповідь:

Отримати потрібну вам інформацію ви можете у приймальної комісії.

Контакти: м. Ужгород, вул. Університетська, 14, кімн. 228.
тел. +38 (0312) 64-30-84, 066-5716240, 096-123-89-67
admission@uzhnu.edu.uaЗапитує затильна галина:

Чи можу я з дипломомо магістра біології поступити на рік медичний університет і отримати диплом лікаря-біолога


Відповідь:

Отримати потрібну вам інформацію ви можете у приймальної комісії.

Контакти: м. Ужгород, вул. Університетська, 14, кімн. 228.
тел. +38 (0312) 64-30-84, 066-5716240, 096-123-89-67
admission@uzhnu.edu.uaЗапитує Олена:

Доброго дня! Чи можна з дипломом спеціаліста прикладної фізики (закінчила у 2015р.), вступити на заочну форму навчання математичного факультету (педагог)? Якщо так то чи зможу я після закінчення викладати математику і фізику у школах або технікумах ? Дякую!


Відповідь:
Ви маєте право вступу, але необхідно успішно скласти додаткове вступне випробування, фахове вступне випробування та іспит з іноземної мови.

Згідно Правил прийому, у подібних випадках для зарахованих осіб "... у навчальних планах встановлюються додаткові вимоги у частині строків навчання та виконання додаткового навчального плану впродовж першого року навчання."

А щодо питання про те, чи зможете після закінчення викладати математику і фізику у школах або технікумах, то Ваша майбутня кваліфікація визначається навчальним планом підготовки, складеним математичним факультетом.

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"Запитує Тетяна: (Танч)

Доброго дня. Чи можна вступити на медичний ф-т (фармація, чи здоров’я людини) як на другу вищу? Маю диплом магістра економічного ф-ту. Чи які є ф-ти на другу вищу освіту як варіанти доступні у моєму випадку?


Відповідь:
На медичні спеціальності вступ можливий лише на основі повної загальної середньої освіти або на основі диплома молодшого спеціаліста відповідної медичної спеціальності.
 
На всі інші можна спробувати вступати:
 
а) на курс не нижче другого бакалаврату за результатом вступного випробування;
б) для здобуття ОКР спеціаліста або ступеня магістра на основі фахових випробувань, додаткових фахових випробувань, екзамену з іноземної мови та з врахуванням середнього балу диплома бакалавра;
в) у коледж на курс не нижче другого для здобуття молодшого спеціаліста за будь-якою спеціальністю (це не жарт, є випадки коли магістру математики потрібен хоч який-небудь диплом бухгалтера);
г) може, краще вже в аспірантуру (якраз іде прийом заяв), якщо є потреба вчитися...

Приймальна комісія УжНУЗапитує Інна:

Чи можливо з дипломом спеціаліста за спеціальністю "Клінічна психологія" вступити на навчання для здобуття ОКР магістра за напрямком "Біологія"


Відповідь:

Для вступу на основі ступеня бакалавра, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), необхідною умовою є успішне проходження додаткових вступних випробувань. Для такої категорії осіб встановлюються додаткові вимоги у частині строків навчання та виконання додаткового навчального плану впродовж першого року навчання.

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"
 

 


Запитує Наташа:

Доброго дня. Я маю диплом бакалавра Культуролог. Скажіть мені, будь ласка, на яку спеціальність я можу піти навчатися, щоб отримати магістра? Чи можу я навчатись на облік та аудит?


Відповідь:

Для вступу на основі ступеня бакалавра, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), необхідною умовою є успішне проходження додаткових вступних випробувань. Для такої категорії осіб встановлюються додаткові вимоги у частині строків навчання та виконання додаткового навчального плану впродовж першого року навчання.

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"


Запитує Лариса:

Скажіть, будь ласка, чи можна з дипломом спеціаліста "історик", спеціалізація "право", вступити на магістратуру на "правознавство"?


Відповідь:
Для вступу на основі ступеня бакалавра, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), необхідною умовою є успішне проходження додаткових вступних випробувань. Для такої категорії осіб встановлюються додаткові вимоги у частині строків навчання та виконання додаткового навчального плану впродовж першого року навчання.
Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"


Запитує Валентина:

Маю диплом спеціаліста з економіки. Чи можу здобути диплом юриста?


Відповідь:

Звичайно.Запитує Оксана:

Добрий день! Скажіть будь - ласка маючи диплом вчителя біології та хімії чи можна здобути освіту фармацевта


Відповідь:

Ні, не можна.Запитує Anna:

Доброго дня. Чи можна вступати на 2ий курс медфаку на основі освіти "фізична реабілітація",як спорідненої? Або вступити без ЗНО на базі вищевказаної освіти? Дякую


Відповідь:

Ні, не можна.