Середа, 17.07.24, 17:24 | Вітаю Вас Гість

Головна » Віртуальна приймальня » Гуртожиток Запитати

Шановні користувачі й гості сайту!


Віртуальна приймальня Віртуальна приймальня створена, щоб полегшити ваше пряме спілкування з керівним складом університету та його підрозділів – ректором, проректорами, директорами інститутів, деканами нашого вишу.

На ваші запитання відповідатимуть працівники, до компетенції яких входить вирішення конкретних питань життєдіяльності закладу.

Звертаємо Вашу увагу, що у Віртуальній приймальні не публікуються листи / звернення, що містять рекламні матеріали та інформацію рекламного характеру.

Крім того, не беруться до розгляду запитання і звернення:
• відверто провокаційного спрямування;
• що містять ненормативну лексику й образливі висловлювання;
• які є дублікатами вже зафіксованих у розділі;
• котрі не стосуються діяльності університету і не належать до компетенції його посадових осіб.Запитує Олена:
Скільки коштує проживання в гуртожитку?

Відповідь:
У минулому семестрі вартість проживання у гуртожитку становила 210 гривень за місяць. За попередньою інформацією, змінюватися не буде.


Запитує Олена:
Чи є у гуртожитку Wi-Fi???

Відповідь:
Наразі немає. Але буде.


Запитує Оксана:
Коли буде відбуватися поселення у гуртожиток? Куди потрібно спочатку йти? І як взагалі це буде відбуватися? Будь ласка, повідомте усю потрібну інформацію для нормального поселення у гуртожиток, бо я дуже через це хвилююся.

Відповідь:
Першокурсників почнуть селити в гуртожитки 26 серпня.
При поселенні в гуртожиток першокурсник, крім ордера, повинен мати з собою також квитанцію про оплату за перший місяць проживання і паспорт.
У минулому семестрі вартість проживання у гуртожитку становила 210 гривень за місяць. За попередньою інформацією, змінюватися не буде.
Стежте за новинами нашого сайту, ближче до дати поселення надамо необхідну інформацію.
 


Запитує Абітурієнтка:
Скажіть, будь ласка, чи потрібно виписуватися з попереднього місця проживання? Де можна отримати ордер на кімнату в гуртожитку першокурснику? Чи потрібно попередньо писати заяву на поселення у гуртожиток?

Відповідь:
Уся необхідна інформація буде в матеріалі, який готують журналісти Медіацентру. Стежте за оновленнями сайту.


Запитує я:
Будь ласка, скажіть чи потрібно йти у паспортний стіл і виписуватися з попереднього місця проживання? Дуже потрібно знати

Відповідь:
Для початку вам треба з’явитися на факультет, де навчатиметеся, й з’ясувати, чи одержите ордер на поселення. Тільки в такому разі можна зніматися з теперішньої вашої реєстрації. Про терміни вам повідомить комендант гуртожитку, в який поселитеся. Початок поселення першокурсників – 26 серпня.